Значення імені «Олег»

Значення, походження: Ім'я Олег - раніше запозичене зі скандинавських мов (древнесканд. Хельги, давньорос.

Ольга), означає: священний, світлий. Красиве, хороше ім'я великого, простого і надійного людини. Ознаки світлий, сильний, красивий і могутній з віком стають вагомішими. Це ім'я в наш час дають не дуже часто, в основному у великих містах.

Іменини: 3 жовтень

Зодіак імені: Ваги.

Планета: Венера.

Колір імені: Темно-блакитний, зелений і білий (зеленого і білого приблизно порівну).

Камінь-талісман: Перли.

Рослина: Ліщина, камелія.

Тварина: Полоз.

Основні риси: Інтелігентність, схильність до різноманітності, вічним сумнівам.

Тип: Суперечливий, але стриманий.

Ім'я та характер: У дитинстві Олег легко піддається чужому впливу і може швидко засвоїти дурні звички. Тому батькам треба стежити за колом знайомих свого сина. У школі добре навчається з усіх предметів, але великі здібності проявляє в точних науках. З ранньої молодості користується успіхом у жінок. Однак не схильний кидатися у вир пристрасті, а більшу частину часу проводить з друзями. З віком він пом'якшується, стає більш ніжним, але і більш буденним. Він вже не загоряється від кожної нової ідеї, його зв'язки з друзями слабшають. До цього часу звичайно сімейне життя Олега стабілізується.

Олег завзятий, упевнений в собі, принциповий, зосереджений і неймовірно працьовитий. Для того щоб наполягти на своєму, доходить до занудства. Здатний на своєму праведному шляху нажити собі безліч ворогів.

Психіка: Дуже багато чого в здібностях Олега залежить від його психологічного стану, віри в себе і уміння розслабитися. Буває впертий. Ідеалом жінки для Олега є його мати. Тому, вибираючи майбутню супутницю життя, він прагне знайти в ній риси характеру, властиві його матері. Якщо дружина не зможе зрозуміти цієї тонкості, тоді в сім'ї можливі часті сварки.

Інтуїція: Світогляд матері так міцно пускає коріння у свідомість Олега, що в іншому погляді на життя у нього попросту відпадає потреба.

Інтелект: У Олега аналітичний склад розуму. Це практик-романтик - досить рідкісне, але привабливе поєднання.

Моральність: Олег народжується з почуттям переваги над людьми. І це почуття йому іноді не вдається придушити, що робить його не завжди приємним у спілкуванні. Його не виносять люди з ущемленим самолюбством і просто невдахи.

Олег принциповий, відстоює свою думку, навіть якщо не прав. Добрий, намагається не заподіювати болю іншому, але і нікому не дозволить зневажати собою і командувати. Інтимна близькість з жінкою для нього не більше ніж приємна розвага. Він боїться тривалих відносин, поступово провідних до шлюбу.

Здоров'я: Олег не проти випити, в нетверезому вигляді важко управляємо. Любить побільше поспати вранці.

Сексуальність: Олег пристрасний і еротічен. Здатний часто захоплюватися, але швидко згасає. У сексі намагається утвердити себе як чоловік, що не ставлячись до нього надто серйозно. Йому не вистачає ніжності і натхнення, а сам з близькості з жінкою намагається витягти якомога більше радості і насолоди. Дуже сприйнятливий до зовнішніх проявів жіночої суті, до того, наскільки жінка охайна і акуратна, які в неї улюблені парфуми, наскільки вона естетична. Люблячими і розуміючими подругами Олегу можуть стати Світлана Ірина Тетяна Мірра Олеся Маргарита Наталя Антоніна. Підвищеною сексуальністю володіє Олег Семенович.

Шлюб: Вдаючись сексуальних насолод, Олег шукає справжню любов, але мета житті не зводить до створення сім'ї та продовження роду. Зазвичай вірний чоловік, хоча не проти використовувати свою чарівність на стороні.

Сприятливі союзи: з Антоніною, Кларою, Ларисою, Майєю, Наталією, Риммою, Світланою, Софією, Тетяною, Ельвірою.

Несприятливі союзи: з Ангеліною, Варварою, Вірою, Дариною, Катериною, Єлизаветою, Ніною, Ольгою, Оксаною.

Захоплення: Дуже любить дітей і гроші.

Поле діяльності: Олег досягає стійкого суспільного становища, так як може домагатися значних успіхів у будь-якій професії. Властива Олегу зосередженість дає особливо позитивні результати в заняттях науками.

Бізнес: У Олега золоті руки. Але він важкий у спілкуванні, тому що не завжди знаходить розуміння своїх поглядів. Надмірні захоплення можуть перешкодити його кар'єрі. З роками він стає менш категоричним, але рішучість, владність, зневажливе ставлення до побутових дрібниць супроводжують його все життя. Його сила - добра, його дії не приносять біди нікому, не принижують інших. Однак з людиною, яка його обдурив, він обходиться нещадно. Потенційними кандидатами в удачливі підприємці є Олег Вадимович, Олег Йосипович і Олег Федорович.

Знаменитості: Олег - перший князь київський з роду Рюрика. Базилевич, Басилашвілі, Блохін, Борисов, Видів, Газманов, Гаркуша, Гончаренко, Даль, Єфремов, Жаков, Кузнецов, Меньшиков, Молчанов, Нестеров, Попцов, Протасов, Романцев, Стриженов, Табаков, Янковський.

Дивіться також значення батькові: Олегівна і Олегович.