Значення імені «Оскар»

Походження: Ім'я Оскар перекладається як «Боже спис». Завжди було популярним у країнах Скандинавії.

Колір: Жовтий.

Основні риси: Інтуїція, активність, збудливість, моральність.

Тотемна рослина: Часник.

Тотемна тварина: Марабу.

Знак: Козеріг.

Тип: Познайомившись зі стилем їх життя і поглядами на світ, мимоволі згадаєш про мудру нерухомості марабу - їх тотемного тваринного. Чи не вплутуються ні в які авантюри і сумнівні підприємства, поки досконально не вивчать питання, і ситуація гранично не проясниться.

Психіка: Інтроверти. Схильні замикатися у своїй шкаралупі. Родичі та близькі повинні рахуватися з цим. Вони об'єктивні, здатні до самопожертви, хоча їм не вистачає сміливості і впевненості у своїх силах.

Воля: Прихована. Вони не належать до числа людей, що займають високі посади. Часто самі не знають, чого хочуть, або не можуть ясно висловити свої бажання.

Збуджуваність: Довго тягнуть, роздумують, перш ніж прийти до якогось рішення, раптово надихаються - і роблять все навпаки.

Швидкість реакції: Тримаються кілька на відстані, але це вірні товариші.

Оскар дуже чутливий до невдач, схильний до виливу почуттів.

Поле діяльності: Широке. Захоплюються філософією, всім, що пов'язано з психологією, медициною і парамедицина. Можуть стати відомими письменниками, музикантами або артистами. З них виходять сміливо мислячі інженери, електронщики.

Інтуїція: Розвинена. Найчастіше прислухаються до її голосу більше, ніж потрібно, повністю залежать від неї.

Інтелект: Глибокий, здатний до синтезу. Мають гарну, чіпкої пам'яттю. Не використовують всіх своїх можливостей, тому що часто в останню хвилину втрачають самовладання.

Сприйнятливість: Довго переживають розчарування. Мріють про будинок - притулок, в якому можна сховатися від ворожого їм світу.

Моральність: Їх натура не звикла відчувати моральний тиск.

Здоров'я: Витривалі, не втомлюються! Але потребують свіжому повітрі і сні. Слабкі місця - нирки і очі.

Сексуальність: У них відсутня впевненість в собі, що може розвинутися в комплекс неповноцінності, а це відлякує партнерів. Іноді бувають агресивні, що є наслідком страху, а не результатом розбещеності і злоби. Часто сентиментальні.

Активність: Дуже слабка. Для того, щоб Оскар взявся за справу, його необхідно гарненько «струснути».

Товариськість: Воліють мати одного друга, ніж широке коло знайомих.

Характеристика: У дитинстві - неспокійний, хвороблива дитина, що стоїть батькам безсонних ночей.

Оскари непосидючі і задерикуваті, допитливі й наполегливі. Люблять, щоб їм читали казки. У школі у них багато друзів. Захоплюються музикою, шахами, великим тенісом, але у всьому їм бракує посидючості і терпіння.

"Зимові": дуже вперті, за що часто бувають покарані. Захоплюються філателією, це пристрасть зберігають до кінця життя.

Дорослі Оскари більш спокійні, закінчують вищі навчальні заклади, але часто потім не працюють за фахом. Образливі.

"Літні": чутливі і ранимі, довго не одружуються. Кілька невпевнені. Характер у них батьківський, хоча зовні вони схожі на матір. Бридливі.

У «осінніх»: здібності до математики, точних наук, економіці.

Професії: Серед Оскарів є лікарі, музиканти, програмісти, журналісти, педагоги, тренери, художники, архітектори та годинникарі. Гостинні й воліють приймати гостей у себе, ніж самим ходити в гості.

Невдало може скластися шлюб з: Анжелою, Аллою, Домінікою, Катериною, Клавдією, Тетяною. Віра Діана Ірина Лія Любов Надія Наталія Неллі Олеся Оксана і Емма - одна з цих жінок ощасливить Оскара.

Дивіться також значення батькові: Оскарівна і Оскарович.