Значення імені «Петро»

Походження: Ім'я Петро (стар.

Петро) походить від давньогрецького слова "петра» - камінь, скеля, стрімчак, кам'яна брила.

У свою чергу переклад на грецьку мову арамейської (староєврейського) імені-слова Кифа (камінь, скеля) дав ім'я Петро, ​​що має те ж значення: камінь, скеля. Вимова з "е" - тільки в російській мові.

Значення: Доброе і ніжне ім'я надійного людини. Це ім'я не блищить яскравими ознаками: тихий, тьмяний, маленький, низинний. Після значного спаду популярності це ім'я знову відроджується.

[ p ] [ strong ] Іменини [/ strong ] : 3 cічня , 10 січня , 13 січня , 14 січня , 15 січня , 22 січня , 25 січня , 26 січня , 29 січня , 1 лютого , 4 лютого , 7 лютого , 8 лютого , 9 лютого , 12 лютого , 14 лютого , 20 лютого, 22 лютого, 28 лютого, 7 березня, 11 березня, 14 березня, 22 березня, 6 квітня, 20 квітня, 24 квітня, 9 травня, 10 травня , 16 травня , 25 Травень , 29 травня , 31 травня , 5 червня , 9 червня , 18 червня , 25 червня , 29 червня, 8 липня, 12 липня, 13 липня, 14 липня, 23 липня, 27 липня , 29 липня, 2 серпня, 3 серпня, 20 серпня , 22 серпня , 25 серпня , 6 вересня , 8 вересня, 12 вересня, 15 вересня, 16 вересня, 17 вересня, 23 вересня, 24 вересня, 26 вересня, 5 жовтня, 6 жовтня, 10 жовтня, 13 жовтня, 14 жовтня , 15 жовтня , 16 жовтня , 17 жовтня , 18 жовтня , 21 жовтня , 22 жовтня , 1 листопада , 5 листопада , 16 листопада , 23 листопада , 27 листопада , 28 листопада , 2 грудня , 5 грудня , 8 грудня , 9 листопада, 11 грудень , 23 грудня , 24 грудня , 29 грудня , 30 грудня [/ p ].

Зодіак імені: Рак.

Планета: Місяць.

Колір імені: Зелений, жовтий, жовто-зелений та оранжевий.

Камінь-талісман: Смарагд.

Рослина: Береза, любка-нічниця, дуб.

Тварина: Баран, рак-відлюдник.

Основні риси: Хороша інтуїція, активність, швидкість реакції, проникливість.

Тип: Нервовий холерик. Він незалежний, войовничого, завжди все робить по-своєму, з ним доводиться нелегко.

Ім'я та характер: Петро повільно починає, але завзятий, свідомий, слухняний. Він часто дозволяє недооцінювати себе, експлуатувати, отримувати менше, ніж заслуговує. Це людина чутливий й емоційно уразливий. Він завжди мріє про ідеал у коханні, дружбі, досягненні мети, а тому часто живе уявою. Цей романтик, проте, може бути тираном, власником і тонким месником.

Петро не жорстокий, проте не упустить випадку звести рахунки - хоча б для того, щоб все розставити по місцях.

Доля: Це чоловік серця. Маленький Петя музично обдарований, у нього може бути непоганий голос. Навчається легко, продовжити освіту прагне і після школи. У своїй спеціальності бореться за лідерство, тому дуже ретельно ставиться до професійної підготовки. Рано дорослішає. Самостійний, правдивий. Якщо не пред'являти до нього надто великих вимог, з Петром цілком можна ладити: він уважний і ввічливий, успішно вирішує всі поточні побутові проблеми. Це забезпечує йому порівняно непоганий рівень життя.

Психіка: Петро подібний динаміту. Однак певна врівноваженість допомагає йому стійко переносити невдачі і "триматися в сідлі".

Інтуїція: У нього інтуїція від Бога, він майже провидець.

Інтелект: Чи не відрізняється постійністю: сьогодні приголомшує, а завтра просто розчаровує. Уява переважає над розумом.

Петро - неперевершений оповідач, але часто важко зрозуміти, де правда, а де вигадка. Схильний до аналізу і розрахунку розвитку подій. Але може серйозно помилятися, хоча сам він упевнений в безпомилковості своїх рішень і точності свого передбачення. Премудрий.

Моральність: Моральні проблеми його не надто займають. У всякому разі, його вчинки ніяк про це не свідчать. Слідуючи моральним принципам, він не завжди надходить за своїм бажанням.

Здоров'я: Відмінне. Повинен уникати збуджуючих засобів, так як легко може стати наркоманом. Слабкі місця - опорно-рухова система і очі.

Сексуальність: Привабливий і подобається жінкам. Розвинена уява з сильною сексуальністю ускладнює йому життя. Ніколи не знаєш, чи любить він насправді або тільки мріє про кохання, тим більше що він приховує свої почуття. Він все продумує заздалегідь, не любить імпульсивних дій, кавалерійських наскоків. Розумно включає секс в спілкування з жінкою для збагачення їх відносин. Не любить міняти партнерок. Знайшовши розуміння в жінці, намагається якомога довше утримати її.

Петра важко залучити в яку-небудь любовну авантюру. У любові скритний, своїх любовних таємниць нікому не довіряє.

Петру дуже підходять Віра Аліна Любов Євгенія Олеся Елла Людмила Наталя і Марта. Підвищено сексуален Петро Володимирович.

Шлюб: У виборі дружини не квапиться, довго оцінює - чи відповідає обраниця його ідеалу. Одна з основних вимог до дружини - вірність. У ревнощів може бути нестриманим.

Сприятливі союзи: Ангеліна Варвара Віра Вероніка Діана Євгена, Катерина Лариса Людмила Наталя або Світлана.

Несприятливі союзи: Валерія Діна Олена Зінаїда Марина Оксана і Тетяна.

Захоплення: У юності колекціонує фотографії артистів і музичні записи. Дуже любить свою матір, тому дружині Петра доведеться рахуватися з впливом свекрухи на вчинки чоловіка. Домашньою роботою займається від випадку до випадку. П'є небагато і рідко, в основному по святах. Любить у всьому порядок.

Поле діяльності: Працює ривками. Це недисциплінований мрійник, допитливий, але неуважний; дуже здібний, але лінивий. Не пристосований до фізичної праці. Скоріше це актор, письменник, журналіст, блискучий інтелектуал і ерудит. Є схильність до аналізу та систематизації, тому може стати слідчим, математиком, інженером.

Бізнес: Буває підвищено і зайво активний. Найчастіше влада - його пристрасть, Прагне досягти досконалості. Важко; переживає крах ілюзій. Рішення приймає блискавично, але потім забуває про нього. У його діях проглядається недолік стабільності. Якщо в начальницьке крісло сів Петро, ​​підлеглим слід відразу шукати йому наступника.

Петро не прагне досиджувати тут до пенсії. Він мріє пересісти в інше крісло, де йому не знайома кожна пружинка і вмятинка. Все, чого домагається в житті Петро, ​​досягається не завдяки закладеним в ньому від народження якостям, а всупереч їм. Рідко досягає вершин кар'єри та професійних успіхів. Далеко не завжди йому вдається впливати на хід подій, активно в них втручаючись. Успішними бізнесменами можуть бути Петро Олексійович, Петро Андрійович, Петро Миколайович і Петро Федосійович.

Знаменитості: Алейников, Багратіон, Боборикін, Вельямінов, Вяземський, Гнєдич, де Кубертен, Капіца, Каратигин, Каховський, Кончаловський, Кропоткін, Лещенко, Мамонов, Павленко, Паллас, Петро Великий, Ребиндер, Рішар, Румянцев-Задунайський, Семенов Тян-Шанський, Устинов, Чайковський.

Дивіться також значення батькові: Петрівна і Петрович.