Значення імені «Потап»

Походження імені має дві версії: від грецького мандрівник, з якої країни? або ж від латинського опанувала. Потап з дитинства відрізняється серйозністю і вдумливістю. Він грунтовний і послідовний. Такі якості дозволяють йому братися за найбезнадійніші справи і успішно їх реалізовувати. Громадський та матеріальний успіх Потапу може принести заняття забутими навчаннями, кинутими підприємствами, отслужившими методами - вміння Потапа уявляючи, організувати, відволіктися від дрібниць, щоб побачити головне, проявляться в таких ситуація особливо яскраво.

Потап не схильний розкидатися: починає він нову справу тільки після того, як завершить попереднє. Акуратність у поводженні з грошима дозволяє вести гідне існування. Потап дуже піклується про свій зовнішній вигляд - одягається зі смаком і навіть витонченістю. Любить прикраси: дорогі годинники, запонки, застібки, персні - але не перебільшує з ними. Прагнення до комфорту, душевного і фізичного, може зробити з Потапа ненажери. Тотемним твариною вважається електричний скат, тотемною рослиною - осика. Енергетика, карма імені У дитинстві Потап радує батьків самостійністю і відповідальністю. Він не може собі дозволити легковажного ставлення до навчання, до своїх обов'язків. Активним іграм Потап зазвичай вважає за краще головоломки або конструктори - те, що допомагає йому проявити логічний розум, схильність до генерації найнесподіваніших ідей, інтуїцію.

Потап з легкістю виділяє суть проблеми, вміє узагальнювати і сконцентруватися на головному. Друзів у Потапа зазвичай небагато, найчастіше вони родом з дитинства. Він не схильний міняти звички і прихильності. Зберігає вірність і в коханні, і в дружбі. Якщо Потап береться за справу - можна бути впевненим у тому, що він його обов'язково зробить і зробить добре. Нежад, вміє поводитися з грошима. Якщо Потап знайде своє призначення, це дозволить йому не тільки отримувати задоволення від виконаних справ, але і мати досить значні матеріальні доходи. Секрети спілкування Якщо ви хочете посваритися з Потапом, то найефективнішим способом буде нехтування своїми обов'язками.

Потапа краще не доводити до крайності: якщо він втратить розташування - це назавжди.