Значення імені «Радомир»

Древнесловянское - піклується про світ У ранньому дитинстві дуже рухливий, його важко утримати на одному місці допитливий, всім цікавиться. Батькам слід бути уважними до його здоров'я, він навіть з високою температурою може бігати, гратися, поки хвороба не звалить його з ніг. Схильний до легеневих захворювань. Добре ладнає з дітьми, всюди прагне бути першим. Має хорошу пам'ять, хоча здається, що він нічого не чує, не звертає уваги на слова дорослих. Однак двічі повторювати одне і те ж йому не слід.

Не вміє грати в спокійні ігри, малювати: йому весь час потрібно бути в русі, кудись мчати, збирати навколо себе компанію дітей. Застосування сили стосовно Радомиру не дасть жодних результатів: з ним треба розмовляти спокійно і діяти методом переконання, інакше в його характері може проявитися агресивність. Упертий, якими способами прагне домогтися бажаного; може закотити батькам істерику, якщо йому не купують вподобану іграшку. Дорослий Радомир також не надто урівноважений, легко спалахує, але швидко остигає. До роботи ставиться відповідально, володіє хорошими організаторськими даними, може керувати колективом. Вибирає професію, яка дозволяє багато рухатися, - він не в змозі сидіти на одному місці. Радомир - підвищено емоційна, запальна натура; ці риси характеру він успадковує від батька. Добре на нього діють тварини, бажано в будинку завести собаку, і Радомир із задоволенням буде за нею доглядати, відволікаючись від інших, небажаних занять. Сім'єю Радомир обзаводиться тоді, коли вже чогось в житті добився: зробив кар'єру, здобув свою квартиру, може забезпечити сім'ю матеріально. Він хороший сім'янин, господарський чоловік. У дружини вибирає жінку, яка розділяє його інтереси, нерідко це та, з якою він разом працює на одному підприємстві.

Радомир дуже прив'язаний до своїх батьків, ніколи не забуває їх. У нього народжуються різностатеві діти, вихованням яких він займається сам. У домашньому господарстві чільну роль надає дружині, ніколи не втручається в її справи, повністю довіряє їй домашній бюджет. Вміє знайти спільну мову і з батьками дружини. Обожнює сімейні торжества, запрошує багато друзів, щедрий у пригощаннях. Чи не скупий, любить робити подарунки. Зимовий Радомир має складний, непоступливий характер, важко сходиться з людьми, не з усіма може ладити. Принциповий і занадто прямолінійний.