Значення імені «Річард»

Походження: Річард з древнегерманского - удар без промаху.

Знак Зодіаку: Овен.

Планета: Марс.

Колір: чорний.

Сприятливе дерево: дуб.

Завітне рослина: гортензія.

Заступник імені: чорний олень.

Камінь-талісман: смарагд.

Колір: Червоний.

Основні риси: Воля, активність, сексуальність, здоров'я.

Тотемна рослина: В'яз.

Тотемна тварина: Тигр.

Знак: Діва.

Тип: Дуже схильні замикатися в собі і суворо дивитися на інших. Зайве суб'єктивні, рідко намагаються поставити себе на місце іншої людини. Не допускайте, щоб ці хлопчики стали схожі на свого тотема - тигра.

Психіка: Керуються логікою, їм дещо не вистачає дипломатичності. Улюблена приказка: «Або пан, або пропав». Гордість - їх вразлива риса, і цілком можна зіграти на їх прагненні завжди і всюди бути найкращими і неперевершеними.

Воля: Дуже сильна, навіть деспотична.

Збуджуваність: Слабка, але прідаетім деякий тепло.

Швидкість реакції: Це холерики, проте повністю контролюючі свої реакції. Вони ретельно підбирають собі розумних і інтелігентних приятелів, яким залишаються вірні, але не уявляють собі дружби без повного підпорядкування друзів своїй волі.

Річард дуже чутливий до поразок і невдач.

Поле діяльності: Легко досягають успіху. Звикли з дитинства до дисципліни і вимагають того ж від інших. Працюють для досягнення певної і чітко поставленої мети, а не заради несподіваних відкриттів. Їм подобається медицина, добиваються великих успіхів в торгівлі.

Інтуїція: Більш-менш прислухаються до її голосу.

Інтелект: Мають живим, холодним аналітичним розумом. Не вивчивши досконально ситуації, не роблять висновків.

Сприйнятливість: Сильна, хоча намагаються приховати свою чутливість. Мають нещадної пам'яттю, ніколи не забуваючи ні про зроблене їм добро, ні про заподіяне зло.

Моральність: Висока моральність - одна з їхніх головних рис; не визнають жартів на цю тему.

Здоров'я: Мають величезною живучістю! Здорові, стійкі до хвороб, однак повинні стежити за системою кровообігу і серцем.

Сексуальність: Дуже чуттєві. Рано досягають сексуальної зрілості, але зовсім не знають і не розуміють жіночої психології. Замість того, щоб спробувати спокусити жінку, Річард поводиться, як печерна людина ...

Активність: Коментарі зайві!

Товариськість: Це їх слабка сторона. Недолік такту призводить до того, що оточуючі починають відчувати до них антипатію.

Характер: Річард дуже відважний, але його сміливість відбувається не стільки від його духовних якостей, скільки від надмірної гордості. Не хоче, щоб його вважали боягузом і, попереджаючи гострі обставини, реагує різкіше, ніж потрібно. Витриманий і вольовий, не має звички відходити від раніше прийнятого рішення і, як правило, завжди домагається поставленої мети. Але його непоступливість має і погані сторони: Річард не вміє бути гнучким і його непримиренність доставляє йому масу клопоту.

Висновок: Не треба робити з них «величезних злих вовків», так як це приносить їм величезне задоволення, в той час як у оточуючих розвивається комплекс неповноцінності. Не забувайте, що з дитячих років їх потрібно ставити на місце, пізніше зробити це буде значно важче ... якщо не зовсім неможливо!