Значення імені «Роберт»

Від древнегерманского нев'януча слава. У сім'ї Роберт зазвичай первісток. Зовні хлопчик схожий на матір, і вона в ньому душі не чує. Упертість і наполегливість Роберт успадкував від батька. Вже в дитинстві Роберт займається спортом і часто присвячує йому життя, стаючи професійним спортсменом.

Роберт дуже конкретний у своїх устремліннях і бажаннях, ясно розуміє, чого хоче. Однак, прагнучи йти до мети найкоротшим шляхом, набиває собі шишки і терпить невдачу. Гордість не дозволяє йому визнати свою неправоту, він буде страждати мовчки, переживаючи все всередині себе, а потім почне все спочатку.

Роберти дотепні, життєлюбний і щедрі - не дивно, що у них немає недоліку в друзях.

Серед чоловіків, що носять це ім'я, можна зустріти людей самих різних професій: художників і лікарів, спортивних тренерів і кухарів, артистів і слідчих, але всі вони володіють одним неоціненним гідністю - умінням бути щасливими при будь-яких життєвих обставинах. Якщо буде потрібно, вони можуть бути невибагливими і задовольнятися малим. Сексуальне значення імені Роберт Роберт привабливий, добре складний, користується величезним успіхом у жінок і знає про це. Він досить часто змінює своїх подруг, любить жінок високих, з красивою грудьми. У житті Роберта любов і секс грають важливу роль, для нього вони не тільки джерело чуттєвої насолоди, а й спосіб досягти душевного заспокоєння, розвиватися як особистість. Він чекає від близькості з жінкою не просто зняття статевого напруження, а й більш піднесених почуттів - відчуття душевної близькості, любовного захвату. Однак Роберт не завжди вміє урівняти вимоги до себе з вимогами до своєї партнерки, часто його домагання до неї бувають занадто великі, і це може служити причиною конфліктів між ними.

Роберт постійно перебуває в пошуках: знайшовши собі подругу, яка представляється йому тією єдиною, з ким він хотів би пов'язати своє життя, Роберт спочатку від неї без розуму, не може уявити собі життя без неї, але, не зустрічаючи відповідного почуття, знічується, його потяг гасне і може змінитися сексуальної апатією.

Роберт - не борець, він скоріше піде за тією, яка поведе, чим буде домагатися любові недоступною жінки.

Роберт ласкавий і ніжний, і ці почуття, як правило, завжди знаходять відгук у жіночому серці, вони позбавляють жінку від деяких забобонів, що стосуються сексуальної поведінки, роблять її чуйною до свого партнера, відгукується на всі його бажання. Сексуальний досвід Роберта зазвичай великий, але він досить обережний з менш досвідченою партнеркою: намагаючись не сполохати її, приручає поступово. Якщо у нього і зустрічаються дрібні невдачі, він ставиться до них філософськи, за винятком літнього Роберта, який відразу впадає в паніку.