Значення імені «Роман»

Від латинського римлянин. У дитинстві схильний до частих респіраторних захворювань, до яких слід поставитися з великою увагою, оскільки вони можуть закінчитися небажаними ускладненнями, у тому числі астму.

Втім, не менш уважно слід поставитися до навчання маленького Романа: невивчені уроки і навіть прогули - для нього звичайна річ. Людина з цим іменем не терпить життєвого одноманітності. Він цілком може залишити інститут за півроку до закінчення і податися на заробітки або ж знехтувати отриманим дипломом, наприклад, заради кар'єри непрофесійного актора. Захопившись чимось, він загоряється, здатний захопити і інших людей.

Роман влюбчів. Без особливих докорів сумління він здатний змінювати своїх обраниць, поки не знайде ту, яка готова повністю присвятити своє життя йому, розчинитися в ньому. Втім, твердої гарантії, що Роман стане ідеальним чоловіком, немає. Його пристрасність, ізобратетальний розум, любов до різноманітності на перших порах можуть чимало ускладнити сімейне життя. З народженням дітей Роман зазвичай робиться розсудливим і стає прекрасним батьком. Загалом же з Романом життя весело. У сім'ї він лідер, але без зайвого диктату і упертості, його не потрібно довго умовляти допомогти по господарству, він не скупий.

Сексуальність імені Роман У житті Романа чимало жінок, але, як правило, він не залишає їх нещасними, з розбитим серцем.

Романа характеризує любов до повної особистої свободи, самостійності та незалежності, небажання підпорядковувати свою сексуальну поведінку загальноприйнятим нормам, шаблоном. Він нічого не робить з примусу, його мета пізнавати, давати насолоду і щастя. У Романа дуже багато залежить від настрою, а воно, у свою чергу, визначається станом його справ. У вирі ділового життя, в метушні термінових службових зустрічей і контактів, залагодження фінансових питань він здатний геть забути про жінок. Але коли у Романа справи йдуть погано, він шукає забуття в сексі і стає в цьому сенсі нестримним. У відносинах з жінками часто діє імпульсивно Зимовий Роман - з бурхливим темпераментом з сильною сексуальної конституцією. Його ставлення до сексу нерідко буває прозаїчним, особливо якщо Роман не пов'язаний з партнеркою глибоким почуттям (у такому випадку для нього інтимна близькість з нею просто не привід для знайомства). Він з легкістю підпорядковує жінку собі, вимагаючи від неї повного розчинення в його сексуальних бажаннях. Іноді Роману важко зрозуміти, чого хоче від нього партнерка, - він пихатий і вважає, що робить все так, як потрібно.

Роман обдарована людина, дотепний, вміє бути своїм у будь-якій компанії, жінки часто закохуються в нього з першого погляду. Його численні захоплення не переслідують мету колекціонувати перемоги, він шукає справжню любов, а не еротичних насолод. Буває в неодноразових шлюбах, часто розчаровується, але, пройшовши серію шлюборозлучних процесів, залишається романтиком. Фізична близькість важлива для нього і в шлюбі, але якщо потяг до дружини згасає, Роман підшукує собі нову партнерку, новий об'єкт своєї пристрасті. Він відданий і палкий коханець, проте свої зв'язки не звик афішувати.