Значення імені «Руслан»

Значення, походження: Ім'я Руслан - раніше запозичення з тюрко-татарських мов, походить від слова «арслан» - лев.

Руслан - герой російських народних казок.

Зодіак імені: Лев.

Планета: Сонце.

Колір імені: Золотистий.

Камінь-талісман: Авантюрін.

Рослина: Платан і кульбаба.

Тварина: Лев.

Основні риси: Твердість, справедливість.

Тип: спрямований вперед.

Ім'я та характер: Маленький Руслан непостійний у бажаннях, примхливий, емоційний і кілька хитрий. Любить, щоб його хвалили. Подовгу дметься, якщо не помічають його хороших справ.

Руслану властиві розкутість і сміливість. Він не проти ризикнути, мало піклуючись про наслідки. Вірний, самовіддану друг. Хорош собою, велелюбний.

Психіка: Руслан конфліктний, вибуховий, хоча пристрастей своїх не проявляє. Досить егоїстичний.

Інтуїція: Швидкість на категоричні рішення.

Інтелект: Руслан відрізняється своєю самозакоханістю, спрагою популярності і слави будь-яким шляхом.

Моральність: З повагою і пошаною ставиться до старших.

Здоров'я: Піклується про своє здоров'я, підтримці хорошої форми.

Сексуальність: Його палаючий погляд притягує до себе жінок. Вони закохуються в нього без пам'яті і намагаються всіма силами втримати біля себе. Якщо Руслан поклав око на жінку, він доб'ється своєї мети. Він не любить, щоб сексуальні зустрічі відбувалися завжди однаково, за шаблоном, з постійно повторюваними ласками, одними і тими ж словами, позами. Він проявляє велику свободу дій в еротичній грі при підготовці до близькості. Не кожна партнерка здатна повністю прийняти його сексуальну поведінку. Але він терплячий, не рветься до гніву, а поступово прилучає її до того, що для нього самого є повністю прийнятним.

Руслан вважає, що насолода партнерів має бути обопільним. Він любить говорити зі своєю партнеркою на сексуальні теми, просвіщаючи її теоретично. Найбільше шансів у Руслана на сексуальну гармонію з Тетяною, Людмилою, Надією, Нілою, Інною, Світланою, Оксаною, Маргаритою, Раїсою та Ольгою. Найбільш сексуален Руслан Спартакович.

Шлюб: Для Руслана дружина - ще одна можливість самоствердитися. Вона неодмінно повинна бути красивою, стрункою, володіти такими зовнішніми даними, щоб її поява в будь-якій компанії припиняло розмови і викликало заздрість і загальне захоплення. Разом з тим Руслан ревнивий і брезглів. Якщо увага чоловіків до його дружини стає, на його погляд, надмірним, він може розлютити й, не рахуючись з правилами пристойності, грунтовно зіпсувати вечір.

У шлюбі буває двічі (виключення досить рідкісні). Хоча сам не раз зраджує дружину, її невірності не прощає. Не кожна, навіть найкрасивіша жінка, здатна пробудити в ньому сильний потяг.

Руслан повинен завоювати її. Жінок нав'язливих і напористих він не сприймає. Не потерпить він і бажання дружини нав'язати йому свій стиль сексуальної поведінки.

Сприятливі союзи: Агнія Гелла Олена Ірина Майя Маргарита Наталя Оксана Ольга Раїса і Тамара.

Несприятливі союзи: з Адою, Валерією, Домінікою, Кларою, Любов'ю, Мариною, Мартою, Риммою, Розою, Софією, Еллою та Яною.

Захоплення: Любить дітей і батьків. Правда, любов ця позбавлена ​​самозречення.

Руслан, скоріше, задовольняє не потреба дитини в батьківському увазі, а свою потребу в прояві батьківських почуттів. Любить випити. Ризик стати алкоголіком невисокий.

Поле діяльності: Руслан створений для політичної гри. Тяга до слави, наполегливість на шляху її досягнення підкріплюються умінням знаходити спільну мову як з соратниками, так і з опонентами. Однак супротивникам чекати пощади від Руслана не доводиться. Повсякденний наполеглива праця - не для Руслана. Йому потрібні швидка популярність і широка популярність. Можливо, саме тому він тяжіє до політичної або артистичної діяльності. Прагнення виділитися, бути не таким, як усі, проявляється в готовності виступати по радіо, давати інтерв'ю.

Бізнес: Руслан трохи лінивий, але дуже пунктуальний. У важких положеннях він забуває про свої амбіції і служить справі, людям самозабутньо і з безрозсудною відвагою. Він сповнений сил. У нього вроджене почуття гумору - і при невдачах він здатний жартувати над собою.

Знаменитості: Аушев, Волконський, Кірєєв, Раєвський, Хасбулатов, Хилькевич.

Дивіться також значення батькові: Русланівна і Русланович.