Значення імені «Савелій»

Від давньоєврейського - іспрошенний у Бога. Це досить суперечливі і некомунікабельні люди. Дуже неспішні, грунтовні, якщо почнуть справу, то доведуть його до кінця і не заспокояться, поки не заб'ють останній гвоздик. Серед них є багато майстерних ремісників, про які говорять, що у них золоті руки. Але настільки ж вони витончені в іншому ремеслі, скажімо, лікаря-травмотолог або фізика-електронщика.

Якби було потрібно намалювати загальний портрет цих чоловіків, то він виглядав би приблизно так: замкнутий небалакучий людина, більше занурений у власні переживання, скромний, намагається триматися в тіні. Але, як часто буває в подібних випадках, цей портрет далеко не повний. За зовнішньою похмурістю ховається душевна теплота і чуйність. Це люди, які не люблять багато обіцяти, але, якщо знадобиться, все так же, без зайвих слів, прийдуть до вас на допомогу - ненав'язливо, що не обставляючи її красивими словами про співчуття.

Савелій - це людина, яка, можна сказати, сам себе виховав, сам себе сформував як особистість. І зробив це непогано.

Савелій, народжений взимку, рідко вступить в суперечку. Хоча йому є, що сказати, він почекає - життя сама доведе його правоту. Він важко робить кар'єру, боячись образити людину, які не менш його заслуговує підвищення. Любить смачно поїсти, особливо якщо це приготовано його матір'ю. Народжені восени - обережні люди, які прагнуть не виділятися з загальної маси. Вони делікатні, але, якщо зачеплять їх інтереси, здатні проявити завзятість і твердість.

Літні довго не можуть знайти своє місце в житті і часто змінюють професії. Одружуються пізно. Деякі з них розташовані до алкоголізму.

Савелій, як правило, хороший чоловік. Велике значення надає інтимну сторону шлюбу і, якщо зустріне жінку чуттєву і знайде сексуальну гармонію, буде відданий їй до кінця життя і беззастережно підкориться її лідерства.