Значення імені «Сава»

Від арамейської - старець. За іншими джерелами, ім'я походить від арабського неволя.

Маленький Саввушка зазвичай росте здорованем, ні його здоров'я, ні поведінка не доставляють батькам жодних проблем: це життєрадісний, добрий і спокійна дитина. Ім'я Сава - тепле, м'яке, і його володар теж щедрий на душевне тепло, яке він дарує і рідним, і друзям, і просто незнайомим людям, які цього потребують теплі.

Сава насамперед цілісна натура, духовно чиста людина. Він чужий дріб'язковості, інтриг і чвар. Він тягнеться до знань, рано виявляє інтерес до літератури, але не до бойовиків і дешевим детективам, а до тієї, що дає поживу його розуму. Свою цілісність він зберігає і в шлюбі, не розмінюючись на швидкоплинні інтрижки. Сини Сави успадковують характер свого батька. Безкомпромісність цих чоловіків, вірність принципам, нерідко обертаються їм на шкоду - їх кар'єра ніколи не рухається по накатаній колії. Там, де не завадило б пригнутися, щоб гроза пройшла повз, Сава стоятиме на весь зріст. Є у Сави ще одна риса, що виділяє його серед інших - тяга до самотності. Це не колективний людина. У великій галасливій компанії, усамітнившись у кутку зі своїми думками, він може здаватися трохи безбарвним. Насправді його внутрішній світ багатий і багатобарвний.

Сава отримує непогану освіту, але реалізувати свої здібності до кінця не може. Серед чоловіків з таким ім'ям можна зустріти лікарів, архітекторів, перекладачів, акторів. Це гармонійні люди, що живуть у злагоді з навколишнім світом. Енергетика, карма імені Енергетика імені Сава відрізняється незалежністю, рішучістю і силою. Незважаючи на свою врівноважену твердість, воно проте здатне наділити свого носія достатньої імпульсивністю. Не дивно, якщо в характері Сави буде деяка ексцентричність і вибухонебезпечність. Зовні він може робити враження досить врівноваженого і вміє тримати себе в руках людини, однак за цією спокійною маскою частенько ховаються найсильніші емоції. Взагалі, для Сави дуже характерна колосальна впевненість у собі, в якій нерідко можна вловити відтінок свідомості власної переваги. Він дуже самолюбний, але навряд чи відчуває дуже вже гостру потребу в самоствердженні, принаймні, головною причиною його ексцентричності є не стільки самолюбство, скільки пристрасність характеру і прагнення до лідерства. У спілкуванні Сава звичайно досить відкритий і, на жаль, далеко не завжди намагається стримувати, свої емоції. У деяких випадках він може дійсно тримати себе в руках, але іноді готовий піддатися першому ж Блажнов ідеї, що прийшла в голову. Нерідко це здатне серйозно ускладнити йому життя, інший раз Сава здатна ні з того ні з сього раптом нагрубити кому-небудь або просто підняти людину на сміх, не особливо замислюючись про наслідки, однак його зазвичай виручає те, що він рідко коли проявляє завзятість у конфлікті. Таке відчуття, що, випустивши свої емоції з пляшки, він тут же втрачає до них інтерес і навіть готовий піти на мирову. Допомагає також і його почуття гумору. Буває, правда, що життя обходиться з Савою досить круто, і не раз, обпалюючись на своїй ексцентричності, він втрачає притаманну йому самовпевненість і, навпаки, починає надто обережним, однак подібне трапляється не так вже часто. В цілому він має непогані шанси домогтися успіху в житті, в тому числі і в самостійному бізнесі і, мабуть, єдине, що йому можна побажати, - це бути уважніше до оточуючих і особливо до своїх близьких. Трохи більше тепла і турботи не зашкодить ні їм, ні самому Саві. Секрети спілкування У спілкуванні з Савою бажано не забувати про його непередбачуваності, він і сам інколи не знає, куди його занесе в наступний момент. Проте уникнути з ним конфлікту можна тим, що просто постаратися проявити витримку і самому не втратити рівновагу. Зазвичай в людях Сава найбільш всього цінує самостійність, тверезість розуму, точність і почуття гумору.