Значення імені «Семен»

Походження: Ім'я Семен древееврейского походження, означає - почутий Богом у молитві.

Іменини: 17 січня, 8, 15, 23, 26 лютого, 25 березня, 18, 30 квітня, 10, 31 травня. 6 червня, 3 серпня, 14, 25 вересня, 31 грудня.

Похідні: Семенка, Сема, Сеня, Сенюра, Сенечка, Сенюха, Сенюша, Сіма С і ваблячи, Симон Оня.

Колір: Червоний.

Основні риси: Воля, працьовитість, інтелект, сексуальність.

Тотемна рослина: Кипарис.

Тотемна тварина: Лань.

Знак: Телець.

Тип: Ці загадкові люди володіють талантом переконувати інших. Вони настільки розсудливі, що часом здаються нудними; дуже організовані і терплячі.

Психіка: Ніколи не забувають завданих їм образ; не піддаються впливу, об'єктивні, справі віддаються повністю, правда, якщо існує така необхідність. Самовпевнені.

Воля: Зовні спокійні, але під цим спокоєм-вулкан ...

Збуджуваність: Кілька садистська, особливо коли дізнаються про нещастя або неприємності інших!

Швидкість реакції: вселяв занепокоєння! Не хотілося б демонізувати цих чоловіків з їх величезним інтелектуальним потенціалом і працездатністю, але реакції їх настільки бурхливі і наповнені таким підтекстом, що призводять всіх в замішання.

Поле діяльності: Знаходять задоволення в роботі, але - за відповідну плату! Хотіли б дослідити невідомі області.

Семен може стати неперевершеним розвідником, місіонером, поліцейським, політичним діячем.

Інтуїція: Мають прекрасною інтуїцією.

Інтелект: Вони більш інтелектуальні, ніж це може здатися. Діють таємно, смикаючи за мотузки за лаштунків.

Сприйнятливість: У них глибокі, навіть пристрасні пориви, які, однак, рідко виявляються зовні.

Моральність: Завжди прагнуть до того, щоб бути вільними. Ні в якому разі не хочуть зв'язувати себе моральними нормами. Різко негативно ставляться до всього, що могло б перешкодити їх справах.

Здоров'я: Хороше, хоча страждають від діатезу. Повинні стежити за органами травлення. Їм подобаються бойові види спорту: боротьба, карате, регбі.

Сексуальність: Більш ніж середня. Відносно сексу у них виникає багато проблем, так як ці чоловіки не вміють і не хочуть чекати, їхні бажання швидше засновані на інстинкті, чим викликані любов'ю.

Активність: Ці люди здатні реалізувати довгострокові проекти, їм вдається доводити їх до кінця.

Товариськість: Семен не надто товариський.

Характеристика: Семени виростають схожими на своїх матерів зовні і, наслідуючи зовнішність, часто успадковують і основні риси жіночого характеру - м'якість, незлобивість, доброту. Якщо хочете мати надійного друга, який завжди готовий підставити вам плече, прийме близько до серця вашу проблему і щиро захоче допомогти - зверніть увагу на людину з таким ім'ям.

Вибирають професії: музикантів, лікарів, вчителів, є серед Семенов вчені, письменники, виходять з них непогані постачальники. У масі своїй - це люди, наділені здібностями, з задатками талановитої особистості. При притаманною їм волі вони нерідко досягають значних успіхів у житті.

Семен постійний в справах, однак він не відноситься до того типу важливих ділових людей, що вважають негідним своєї персони опускатися на грішну землю і займатися «дрібницями». Він не забуде привітати товариша з днем ​​народження, потурбується про Ваше квитку на літак, домовляться зі знайомим лікарем-стоматологом про Ваш візит до нього. Дружинам з Насінням зазвичай везе, чого не скажеш про самих насінні - у них з дружинами, які, як на підбір, наполегливі, принципові, часто виникають проблеми.

Семен будинків, вникає в господарські турботи дружини. Для нього порожній холодильник - безумовний сигнал до того, щоб відкласти справи в сторону і зайнятися покупкою потрібних продуктів. При цьому економного ведення господарства скоріше він навчить дружину, ніж дружина - його. Дуже любить дітей і своє життя присвячує родині. У нього є ще одне певне достоїнство - він не п'є.

У Семена багато шансів на щасливий шлюб з однією з тих, кого звуть: Авророю, Агнесою, Адою, Мариною, Неллі Алевтина Ангеліною, Антоніною, Валентиною, Вандою, Валерією, Венерою, Вікторією, Геленою, Діною, Катериною, Зоєю, Кларою, Майєю, Ніною, Оксаною, Ольгою, Раїсою, Роксаною, Русланою, Тамарою, Еттой, Ядвігою.

Жінки ж, чиє ім'я Олександра Анна Варвара Вероніка Ірина Марта, Римма Роза - в дружини йому не підійдуть.

Висновок: Таким людям необхідно чинити опір - тільки за цієї умови ви будете користуватися їх повагою.

Дивіться також значення батькові: Семенівна і Семенович.