Значення імені «Станіслав»

Значення, походження: Ім'я запозичене з польської мови, в якому Станіслав означає: славнейший, стати славним. Легке і досить світле ім'я. Однак переважаючий ознака - поверховість. Це досить поширене ім'я у містах, а на селі зустрічається рідко.

Іменини: 7 травня, 11 квітня

Зодіак імені: Близнюки.

Планета: Уран.

Колір імені Сіро-блакитний, фіолетовий, в основному - червоний, синяви трохи. У Стаса - чисто червоний, навіть темно-червоний.

Камінь-талісман: Гірський кришталь.

Рослина: Ясень, нарцис і апельсинове дерево.

Тварина: Верблюд, вівчарка.

Основні риси: Сприйнятливість, сексуальність, товариськість, високий інтелект.

Тип: Холерик, що постійно перебуває в стані кипіння: тільки проходить один цикл, як підходить інший. Скритний, нерішучий, з нелегким характером. Цінує тільки приємні сторони життя.

Ім'я та характер: Станіслав сміється над життєвими труднощами, що створює враження безвідповідальності і легковажності. Але це тільки видимість.

Станіслав дуже добре знає, чого хоче, а ще краще - чого не хоче. Самолюбивий і насторожений, коли справа стосується власного успіху і благополуччя. У прагненні до власного щастя настільки егоїстичний, що може розтоптати все, що заважає йому на шляху до мети, але проте щедрий, ділиться всім. Примхлива натура Станіслава в любові виявляє зовсім інші риси: він буває обачний і постійний.

Доля: Станіслави - таємні квіти землі! Зазвичай неврівноважені. Нерви - натягнута струна. Дратівливі, але поступливі, чуйні. Такий характер породжує життєві складності. Недолугі - помилки переслідують їх.

Станіслав з дитинства має неврівноважену психіку. Він примхливий, намагається домогтися свого за всяку ціну, упертий і нестриманий. Не може об'єктивно оцінити обстановку, що склалася, насилу визнає свою провину. Ці риси характеру шкодять йому все життя. У Стаса постійно виникають бійки з однолітками. Можуть з'являтися проблеми з дільничним міліціонером. Він може образити грубістю дівчинку ... Доля Станіслава невизначена і залежить від оточуючих в набагато більшому ступені, ніж у власників більшості інших імен. Це небезпечно, але, знаючи свою слабкість, він просто зобов'язаний сам її подолати.

Психіка: Така людина потребує спілкування, хоча й сам живе багатим внутрішнім життям. Не піддається впливу оточуючих, часто просто упирається.

Інтуїція: Межує з передбаченням, хоча Станіслав більше керується розумом, ніж шостим почуттям.

Інтелект: Високий, але кілька поверхневий.

Станіслав схильний до узагальнень, вирішує проблеми в цілому, не вдаючись у подробиці. Любить виступати з промовами та доповідями.

Моральність: Поводиться обачно. Але все ж Станіслав не дуже надійний. Він опортуніст, який пристосовується до обставин.

Здоров'я: На диво - відмінне. Однак Станіславу не слід забувати про печінки і зловживати алкоголем. Можлива алергія до антибіотиків.

Сексуальність: У нього необмежені потреби. Тому він завжди готовий вступити в любовний зв'язок, щоб загасити вогонь своєї пристрасті. Сексуальне життя у нього завжди дуже бурхлива і починається рано. У ній він йде напролом, що часто закінчується неприємностями. Вона для нього - невичерпне джерело радості, щастя. Повнокровна сексуальне життя з усією повнотою чуттєвих відчуттів - одна з головних цінностей Станіслава.

Секс для нього - чудова містерія, яку він зводить мало не до рівня культу. Його емоційність не дозволяє йому мати одночасно декількох партнерок. Він опирається новим захопленням і прагне зберігати вірність лише однієї подрузі. Його інтимне життя завжди прихована від сторонніх очей. На теми сексу він розмовляти не любить. Можливі гармонійні відносини з Анастасією, Яною, Олесею, Оленою, Веронікою, Риммою, Ларисою і Лілією.

Шлюб: Одружується по любові, але в його виборі завжди присутній деякий розрахунок. Короткочасні зустрічі з іншими жінками, як правило, проходять безслідно і на його подружнього життя практично не відображаються. Дружиною Станіслава стає зазвичай боязка і покірна жінка. З жінкою, здатної постояти за себе, йому не ужитися. До дружини ставиться добре і завжди кається у своїй нестриманості. Йому не вистачає практичності для ведення домашнього господарства.

Сприятливі союзи: з Веронікою, Оленою, Ларисою, Оксаною, Риммою, Тамарою, Елеонорою і Юлією.

Несприятливі союзи: з Валентиною, Євгенією, Зінаїдою, Мариною, Світланою або Софією.

Захоплення: В молодості влюбчів, але не далі флірту. Його слабкість - красиві жінки. Любить емоційні переживання. Може здивувати дружину несподіваним подарунком.

Поле діяльності: Йому подобається перебувати в гущі життя. Професію вибирає без особливих проблем. Може бути торговцем, інженером, хліборобом, лікарем, ветеринаром. Не варто вибирати професію, що вимагає беззаперечного підпорядкування, наприклад, військовослужбовця.

Бізнес: Станіслав повинен сам, не покладаючись на долю, виробити в собі потрібні риси характеру. Інакше стане чужим відображенням: з добрим - добрим, зі злим - злим, зі слабким - слабким. Якщо він буде займати керівну посаду, то його підлеглим доведеться важко.

Станіславу складно догодити, нелегко підлаштуватися під мінливий настрій і своєрідний, не всім зрозумілий хід його думок.

Знаменитості: Косіор, Любшин, Монюшко, Намін, Струмилин.

З історії: Станіслав Лещинський (1677-1766) - воєвода познанський, був королем польським, але після Полтавської битви відмовився від корони. Заснував школу, з якої вийшло чимало чудових людей.

Дивіться також значення батькові: Станіславівна і Станіславович.