Значення імені «Святослав»

Слов'янське ім'я, що означає «свята слава». Зростає спокійною дитиною, часто застуджується, має слабкі легені і бронхи. Схильність до респіраторних захворювань зберігається і в зрілому віці. Однак часті нездужання ніяк не відбиваються на його характері, він не стає примхливим і не розбещений надмірною увагою батьків.

Святослав розумний, серйозний, вдумливий. У характері Святослава переважають спокій і врівноваженість. Його важко побачити знервованим, він вміє володіти собою, скупий на емоції. За своєю природою доброзичливий і привітний. У дитинстві дуже прив'язаний до матері і зберігає теплі почуття до неї на все життя. Настільки ж трепетно ​​ставиться до дружини, до свої дочкам, всім знайомим жінкам.

Святослав не приваблює темпераментних, енергійних жінок - вони вважають його безхарактерним і нецікавим.

Святослав не прагне до гучну славу, службовими сходами просувається повільно, все його життя проходить без особливих злетів і падінь і це цілком влаштовує його, найбільше цінує спокій і розмірений ритм життя.

Святослав працьовитий, терплячий, стійко переносить невдачі. Не любить обтяжувати оточуючих проханнями, докучати близьким своїми проблемами. З усім справляється самостійно, зате завжди готовий вислухати проблеми інших і, по можливості, їм допомогти.

Святослав дуже господарський чоловік, хороший батько. Любить свою сім'ю, живе заради дітей і подружжя. Вміє задовольнятися малим, що не вибагливий у побуті, не вимогливий до дружини. Нерідко в дружини йому попадається вольова жінка, здатна пригнічувати його і користується його звичкою поступатися і догоджати всім жінкам. Тому Святославу, як нікому іншому, слід бути обережним у виборі дружини.

Святослав важко переносить розлучення, але не це для нього ще не найстрашніше, страшніше те, що він може залишитися холостяком і більше не зважитися зв'язати себе узами шлюбу.

Крім того, він дуже прив'язаний до дітей і часто не одружиться, присвячуючи своє життя турботі про них: часто зустрічається з ними, забирає на вихідні дні, проводить з ними відпустку. Розпад сім'ї для Святослава - справжня душевна драма, від якої він так і не зможе оговтатися повністю. Якщо Святослав робить правильний вибір, то кращого чоловіка знайти важко. Він ласкавий, ніжний, уважний з дружиною, відданий чоловік і люблячий батько. Зради йому чужі, любовні романи - обтяжливі.