Значення імені «Тарас»

Від грецького приводити в сум'яття, тривожити.

Тарас в дитинстві рухливий і впертий. Він завжди надійде по-своєму, так що краще не витрачати часу на повчання і роз'яснення - мовчки вислухає, може навіть згідно кивнути головою, але вперто буде рухатися до поставленої мети. Серед Тарасов зустрічається багато розумних і талановитих людей, однак їм не завжди вистачає активності, щоб реалізувати свої здібності. Лякаючись потенційних труднощів, вони неохоче беруться за нові справи. У Тараса багато ідей, якими він ділиться з оточуючими, оскільки сам втілити їх у життя не може. У нього недостатньо розвинене честолюбство, і це теж перешкоджає практичним успіхам. Близьких друзів у Тараса небагато, він більше занурений у світ власних переживань, ніж у події навколишнього його світу, але якщо людина йому дуже потрібний, він знайде можливість із ним близько познайомитися, однак робить це як би з небажанням.

Тарас небагатослівний, вільний час любить проводити біля телевізора, за читанням книг.

Тарасу потрібна дружина, яка могла б відшкодувати його природну недостачу ініціативи й працьовитості. Він, можна сказати, розцвіте як сім'янин, якщо дружина виявиться практичною жінкою й візьме на себе більшу частину турбот по господарству.

Тарас же в такому випадку повністю займеться зароблянням грошей, а його участь у домашніх справах буде зводитися головним чином до контролю за витратами дружини. При цьому він може проявляти дріб'язковість і скнарість. Часто жениться на розведених жінках, діти від першого шлюбу не зупиняють його. П'є небагато.

Сексуальність імені Тарас Це чутлива і неспокійна натура, схильна до сексуального потягу і любовних пригод. Він знає ціну своїй чарівності і те, як завоювати з його допомогою жінку.

Тарас не з тих чоловіків, які йдуть за тією, хто покличе. Він повинен підкорити жінку, причому гідну собі і досить незалежну.

Тарас відчуває потребу в сильних переживаннях і інтенсивних насолодах, він постійно перебуває в стані хвилювання. Для нього статеве життя - це зовсім не обов'язково те, що повинно вінчати любов. Він розглядає секс як засіб задоволення любовної пристрасті, яке корисне для здоров'я і приносить душевне заспокоєння. В інтимних стосунках він любить домінувати, керувати партнеркою, в ласка жінки цінує елемент її віддачі, слабкості, вгадування його бажань. Любить, щоб партнерка захоплювалася ним, його вмінням, і говорила про це вголос. Трапляється, що своїми ласками Тарас якоюсь мірою компенсує згасаючий сексуальний потенціал. Сексуальна потреба Тараса багато в чому визначається ставленням партнерки до сексу, її довірою до нього, і чим вище професіоналізм партнерки, тим сильніше в ньому відчуття щастя і задоволеності. Зимовий Тарас володіє великою сексуальної збудливістю, його сексуальна біографія досить багата, цей чоловік здатний знайти підхід практично до будь-якій жінці. До інтимної близькості він ставиться простіше, ніж інші, нерідко вдаючись до неї, коли потрібно просто-напросто зняти статеве напруження, полегшити душу. Осінній Тарас вкрай болісно сприймає найменші невдачі, його жінці потрібно максимум терпіння, такту і делікатності.