Значення імені «Теодор»

Особистість Теодора: Царя на землі.

Колір: Червоний.

Основні риси: Сексуальність, товариськість, інтуїція, активність.

Тотемна рослина: Мигдаль.

Тотемна тварина: Павич.

Знак: Овен.

Тип: легкозбудливою холерики. Це незалежні, горді авантюристи, так як їх тотемна тварина - павич. Їх тотемне рослина - мигдальний горіх, а це означає, що для того, щоб витягти смачний плід, треба розбити шкаралупу.

Психіка: Живуть багатим внутрішнім життям. Схильні і до справи, і до рефлексії.

Воля: Можуть упертися, встати в позу. На це їх властивість потрібно звертати увагу в дитинстві.

Збуджуваність: Сильна, але не деспотична.

Швидкість реакції: Дуже об'єктивні. Уміють визнавати свої помилки. У них вроджене почуття справедливості, тому, коли знають, що винні, то не дивуються, якщо їх наздоганяє кара. Впевнені в собі, іноді навіть занадто.

Поле діяльності: Теодор добре робить тільки те, що любить. Їм подобаються техніка, точні науки, можуть стати промисловцями, інженерами, воєначальниками, хіміками, хліборобами, ветеринарами.

Інтуїція: У них бувають дуже чіткі, яскраві прозріння.

Інтелект: Одночасно аналітичний і синтетичний тип мислення. Їм властиво уважно аналізувати дрібниці і сприймати процес загалом, що дуже цінно. Мають хорошу пам'ять, особливо емоційну, тобто запам'ятовують те, що вразило їх уяву, а ось механічна пам'ять слабка.

Сприйнятливість: Хочуть, щоб їх любили і говорили їм про це. Чи не намагаються приховувати свої пориви; серйозно хочуть жити своїм життям.

Моральність: Це цілком врівноважені люди, у своєму житті слідують нормам моралі.

Здоров'я: Відмінне, але потребують тривалому сні. У дитинстві необхідно контролювати режим дня і харчування. Слабке місце - зуби.

Сексуальність: З молодих років занадто піддаються жіночому чарівності. Рано дозрівають, тому батьки повинні своєчасно ознайомити їх з реальностями життя.

Активність: Відмінні гравці, легко долають поразки і невдачі, проте не дипломатичні у відносинах з людьми.

Товариськість: Не люблять самотності.

Теодор обожнює прогулянки, подорожі, пікніки. Мають безліч друзів як серед чоловіків, так і серед жінок.

Висновок: Дуже щасливі, завжди справляють гарне враження. Домагаючись успіху, розпускають хвіст, як і їх тотемна тварина - павич ...