Значення імені «Ульманас»

Давньогерманське - непоступливий, складний. Ульманас народжується слабкою дитиною, але швидко і добре розвивається. Пізно ріжуться зубки і дуже болісно. Рано починає ходити, але говорить неохоче - лінується. Характер успадковує батьківський. Упертий хлопчик, навіть кілька настирливий, надмірно вимогливий. До п'яти років розташований до захворювання легень. Навчається непогано, але й особливої ​​ревності не проявляє. У зрілому віці характер стає більш гнучким;

Він уміє ладити з усіма, якщо це потрібно, знає, як і з ким можна себе вести. Доброзичливий з однолітками, готовий допомогти другу. Не прагне бути в центрі уваги. У домашній обстановці або серед друзів - дуже імпульсивний, не стримує себе в емоціях, скритний, сокровенним ні з ким не ділиться. Ретельно обмірковує свої вчинки, намагається не допускати необачних рішень. Ульманас - хороший чоловік і батько, бере активну участь у вихованні дітей, шанобливо ставиться до дружини, цінує її добре ставлення. Відданий друг, вірний дружнім відносинам, сам ніколи не зрадить ближнього і іншому цього не пробачить.

Не терпить довгих розмов по телефону: це його дратує. Всі урочисті дати відзначаються у нього в будинку. Гостинний. Він любить пригощати друзів, може і сам приготувати одну зі своїх фірмових страв. Одружується Ульманас пізно, довго придивляється до знайомих жінкам, оцінюючи кожну як супутницю життя. За характером постійний, прагне мати міцну сім'ю, в майбутньому дуже боїться розлучення. З обраницею довго зустрічається, придивляється до неї, оцінює окремі якості її характеру. У дружині хоче бачити розумну, розважливу і самостійну жінку, люблячу матір, хорошу господиню, уважну дружину. Він не терпить наданих, настирливих жінок, старанно уникає їх. Він сам не схильний керувати господарством, не хоче займатися цим, і всі турботи по будинку повинні будуть лягти на плечі дружини. Йому потрібна супутниця, на яку можна покластися. Зимовий Ульманас - сильний по характеру людина, наполегливий і рішучий в роботі, не боїться повсякденних труднощів та негараздів. Надійний чоловік, мрія багатьох жінок. Весняний - обережний, передбачливий людина. Дуже бридливий, занадто сприйнятливий до неприємних запахів.

Осінній - цілеспрямована людина, знає, що хоче від життя, вміє домогтися наміченого. Дуже розважливий, несуетлів.

Літній - надто скромний і нерішучий, нерідко упускає свій шанс. Імпозантний, значного виду чоловік. Носить окуляри, що не може не впливати на його рішучість і у зв'язку зі звичкою все перевіряти, не довіряючи побаченому з першого разу.