Значення імені «Ульріх»

Особистість Ульріха: Чоловіки, що люблять свій будинок і прив'язані до нього.

Колір: Зелений.

Основні риси: Товариськість, працездатність, сприйнятливість, інтелект.

Тотемна рослина: Чортополох.

Тотемна тварина: Цвіркун.

Знак: Діва.

Тип: Ці чоловіки добре почуваються лише в своїй шкаралупі. Всі вони, як діти, бояться труднощів. Дуже прив'язані до домашнього вогнища, як і їх тотем - цвіркун ...

Психіка: Це екстраверти, сприйнятливі до всього зовнішнього. Як діти, намагаються сховатися від небезпеки в своїй сім'ї.

Воля: Мають природного волею, якої потрібно дозволити розвиватися вільно. Не слід цим молодим людям давати поради типу: «Я б на твоєму місці ...»

Збуджуваність: Досить сильна, Ульріх проявляє гарячність і в словах, і у вчинках.

Швидкість реакції: Дуже дратівливі, тому здатні на необдумані і неприємні реакції. Їх потрібно зупиняти з посмішкою, даючи зрозуміти, що не приймаєте всерйоз їх хвилинну агресивність.

Поле діяльності: Робота є для них наркотиком. Вони дуже заповзятливі, старанні, старанні, люблять класичні науки, проявляють здібності до мов. Можуть успішно викладати у вузах, бути високопоставленими чиновниками.

Інтуїція: Мають величезною інтуїцією.

Інтелект: У Ульріха синтетичний склад розуму, вони не люблять копатися в дрібницях, надаючи це робити іншим. Інтелігентні, дотепні, іноді іронічні, але не вб'є.

Сприйнятливість: Дуже вразливі, іноді навіть занадто. Вельми елегантні, люблять користуватися своєю чарівністю. Їм властива деяка жіночність.

Моральність: Хочуть подобатися будь-яку ціну, з легкістю нехтують строгими нормами моралі. Їх обіцянки не варті ламаного гроша, так як від слів до справи ...

Здоров'я: Схильні до повноти. Це гурмани, яких дратує саме слово «дієта». Схильні до остеохондрозу.

Сексуальність: З усіх насолод найбільше цінують смачну їжу; люблять також випити. Сексуальне життя залежить від почуттів, вони вірні домашнього вогнища і сім'ї.

Активність: Це одна з головних рис їх характеру.

Товариськість: Вони гостинні господарі, до того ж відмінно готують.

Висновок: Ульрихи - спокійні чоловіки і хороші батьки сімейства.