Значення імені «Вадим»

«Треба мати занадто велику або занадто мізерну, дрібну душу, щоб так грати життям і смертю! »

М.

Лермонтов

Значення, походження: Походження імені точно не встановлено. За однією з версій воно походить від давньоруського слова «вадити» - сіяти смуту, сперечатися, звинувачувати, обмовляти і означає сперечальник, раздорнік, що доводить. Можливо також, що це скорочена форма слов'янського імені Вадимир. А деякі навіть вважають це ім'я перським. Радісне, просте, добре і хороше ім'я! Загальне враження свіжості від цього імені, швидше за все, виникає через поєднання в ньому ознак «світлий» і «веселий». А ось якості «надійний» немає, зате є ознака «активний». Імовірно, цьому імені близько 2500 років. Такий історією можуть похвалитися далеко не всі імена. Це означає, що у нього є якості, які забезпечують йому настільки довге життя. Хоча і сто років тому, і в наш час дають його дітям не так вже й часто.

Іменини: 22 квітня

Зодіак імені: Телець.

Планета: Місяць.

Колір імені: Лимонно-жовтий, синій і червоний. У Вадима більше синього, у Вадика - червоного.

Камінь-талісман: Бірюза.

Рослина: Горіх, жоржин.

Тварина: Віл.

Основні риси: Зазвичай таємничий, приховано-емоційний, волелюбний. З віком стає менш мужнім, постійним і стійким.

Тип: Швидкість на рішення.

Ім'я та характер: Надзвичайно працьовитий і цілеспрямований. Взявшись за що-небудь, не зупиняється до тих пір, поки не доб'ється свого. Не позбавлений розважливості і деякої хитрості, ретельно продумує свої висловлювання. Має здатність великого «Доставали». Для нього це спосіб життєвої гри.

Вадим деколи схильний до ризику. У розвагах діє за принципом: «Гуляти, так гуляти! »І тоді буває, м'яко висловлюючись, нерозбірливий у своєму жінколюбством і велелюбний.

Вадим товариський, життєрадісний, нескромен в бажаннях. Добре відчуває людей, турботливий. Відноситься до пристрасним, що захоплюються натурам. "Зимові" Вадими - «важкі», «літні» - м'якше, лінивіше.

Психіка: Фаталіст. В основі неспокійного поводження Вадима лежить величезна внутрішня енергія, що вимагає виходу.

Інтуїція: Всі переглядає «на хід вперед».

Інтелект: витончені розумний.

Моральність: Вадим навряд чи буде стурбований «вічними» проблемами про сенс існування або боротьбі добра зі злом в масштабах Всесвіту. Це людина практична, діяльний у своїй доброті, відгукується на прохання близьких про допомогу. Відносини з матір'ю і батьком значать для Вадима дуже багато. Він любить батьків і не хоче їх засмучувати. Байдужим назвати його ніяк не можна. Він прагне приносити всім радість.

Здоров'я: Багато енергії.

Сексуальність: Вадиму хочеться, щоб жінка відрізнялася одразу всіма привабливими для нього якостями: була хороша собою, мала струнку фігуру і володіла сексуальним досвідом. Він намагається дати можливість партнерці повністю розкрити себе.

Вадим винахідливий у сексі, любить змінювати позиції і доводити жінку до стану екстазу. Його сексуальні можливості досить великі, але партнерку вражає насамперед його ніжність, яка не зустрічається у інших чоловіків.

Вадим любить випробовувати хтиві відчуття від еротичних ласк жінки, але його повне сексуальне задоволення у величезній мірі залежить від почуттів, які вона здатна викликати у нього. Найбільшою сексуальної гармонії Вадим здатний досягти з Вірою, Світланою, Надією, Любов'ю, Лілією, Діаною. Підвищеною сексуальністю володіє Вадим Петрович.

Шлюб: Відносини з жінками у Вадима складаються непросто. Зустрічаючись тривалий час із однією дівчиною і навіть подумуючи про одруження на ній, він раптом захоплюється іншою. Але якщо Вадим закохується по-справжньому, то це всерйоз і надовго.

Сприятливі союзи: з Олександрою, Вірою, Катериною та Світланою.

Несприятливі союзи: з Аллою, Оленою, Анною, Майєю, Ольгою, Поліною і Тамарою.

Захоплення: Легко може призвичаїтися до карт, азартних ігор. Любить також швидку їзду і хороший стіл.

Поле діяльності: "Зимові" Вадими довго визначаються у виборі професії, спеціальності.

Бізнес: Вадим може бути хорошим керівником. Проявляє про людей турботу, виконує дані обіцянки. Взявшись за справу, доводить його до кінця. Він розважливий і має чималу хитрість. Чи не робить непродуманих вчинків і не говорить нічого зайвого. Здатний встановити контакт з потрібними людьми і домогтися від них необхідного. Відносини з діловими партнерами для Вадима іноді перетворюються у свого роду змагання, в якому він намагається обов'язково перемогти. Володіє хорошими «пробивними» здібностями. Потенційними кандидатами в удачливі підприємці є ті Вадими, батьків яких звуть Анатолієм, Омеляном, Юхимом або Костянтином.

Знаменитості: Андрєєв, Дорохов, Зобін, Казаченко, Кожинов, Козин, Любченко, Людвіковський, Мулерман, Писарєв, Самойлов, Соколовський, Степанцов, Тонков, Трапезников.

З історії: За переказами, Вадим - вождь повсталих проти Рюрика новгородців, незадоволених самовладдям прибульця і ​​діями його родичів або єдиноземці. Під проводом Вадима спалахнуло повстання на захист втраченої вольності.

Вадим був убитий Рюриком.

Дивіться також значення батькові: Вадимівна і Вадимович.