Значення імені «Валентин»

Значення, походження: Ім'я походить від латинського слова «валентна», що означає «сила».

Валентин - здоровий, сильний, здоровань. Набуло широкого поширення серед слов'янських народів, особливо після появи роману Жорж Санд «Валентин». У наші дні популярність імені дещо впала, але з другої десятки за частотою застосування воно не вийшло. Гарне, але кілька вяловато ім'я. Всі його відмітні якості - «світле», «гучне», «веселе» і т.

- ледве виступають над середнім рівнем, а вже про мужності, швидкості й активності взагалі мови немає. Це ім'я занадто несміливе і м'яке. З часом воно дещо твердне і робиться більш визначеним.

Ім'я сприймається як таємниче, радісне і романтичне, недарма святий Валентин - покровитель закоханих!

Іменини: 27 апреля, 7 травня, 19 липня, 12 серпня, 4 жовтня, 11 жовтня, 2 грудня

Зодіак імені: Водолій.

Планета: Уран.

Колір імені: Блакитний, рожевий.

Камінь-талісман: Берил.

Рослина: Наперстянка, клен.

Тварина: Морський коник, лань.

Основні риси: Збудливість, сприйнятливість, інтуїція.

Тип: Валентин буває часом нервовим і сентиментальним. Психікою нагадує свого тотема-морського коника, який немов спить у воді, а потім раптом прокидається.

Ім'я та характер: Валентин - філософ і психолог за вдачею. У нього сильна воля, він вірний дружбі. Його живий розум напружено тягнеться до знання, книзі. Він не влюбчів. Чудовий сім'янин. Однак у гніві і ревнощів страшний. Часто страждає на клаустрофобію, а якщо і не явно, то це проявляється в його любові до простору, степи, моря. Гори і ліс ненавидить, але ретельно це приховує. Стійок, безкомпромісний, всюдисущий, рухливий. Живе в двох світах. Свавільний, в поведінці часом навіть парадоксальний. Іноді химерний, але зносити.

Психіка: Псіхопатічен, хоча і приховує це. Його сексуальне життя має два аспекти: вразливість призводить до ідеалізації предмета любові, за якою настає сильне розчарування, а агресивна сексуальність часто створює неприємні ситуації. Пасивний, але разом з тим може придбати схильність до мазохізму.

Інтуїція: Сильно розвинена.

Інтелект: Його інтереси строго вибагливі. Він заглиблюється в дрібниці і проходить повз дійсно значних явищ, що не удостоївши їх увагою.

Моральність: Вміє пристосовуватися до обставин. Система його моральних цінностей ніколи не буває ясної та чіткої.

Здоров'я: Хороше, але він швидко стомлюється. Йому необхідний тривалий сон і спокійний, розмірений спосіб життя. Схильний до інфекційних захворювань. Слабкі органи - очі і бронхи.

Сексуальність: З жінками, трапляється, «не щастить». Сексуальне життя підпорядкована почуттю. Йому потрібно багато часу, щоб виявити свої бажання, але потім все відбувається дуже швидко ... Валентину властиві емоційні пориви, витонченість почуттів, тонкий психологічний підхід до партнерки. Він велелюбний і вразливий, покладається на свою чарівність і інтуїтивне відчуття. Веде осмислену статеве життя, ставиться до неї серйозно, сприймаючи секс не тільки як спосіб продовження роду, але і як джерело чуттєвих насолод, що приносять обопільну радість партнерам.

Валентин сентиментальний. Довго пам'ятає минулі зв'язки і часто ідеалізує їх. Найбільш вдалі стосунки з Іриною, Лідією, Валентиною, Наталією, Поліною, Оленою, Анною і Мариною, Підвищеної сексуальністю володіє Валентин Степанович.

Шлюб: У жінці в першу чергу цінує скромність, рівний характер. Намагається уникати конфліктів. Байдужий до алкоголю й не захоплюється іншими жінками.

Сприятливі союзи: з Анжелою, Валентиною, Вікторією, Дариною, Марією, Мариною.

Несприятливі союзи: з Антоніною, Єлизаветою, Надією і Тамарою.

Захоплення: Любить почитати книгу, посидіти за шахами або кросвордом. Віддає перевагу спокійну прогулянку не надто далеко від будинку туристичному походу з можливими пригодами. Любить спостерігати за поведінкою тварин, птахів, акваріумних рибок. Схильний до споглядальності й спокою.

Поле діяльності: Живе за принципом: «Поспішай повільно». Захоплюється навчанням, потім кидає її, однак домагається певних результатів. Проблеми з вибором професії. Цікавиться політикою, може стати чудовим музикантом, можлива кар'єра податкового інспектора, митника, поліцейського. Проявляє більше інтересу до гуманітарних наук, ніж до природничих.

Бізнес: Схильний бути «йде попереду». Цілком може бути хорошим психіатром або психотерапевтом, може домогтися успіхів і в інших сферах діяльності.

Валентин - хороший товариш, на якого завжди можна покластися. Не позбавлений вольових якостей. Потенційними кандидатами в удачливі підприємці є ті Валентини, батьків яких звуть так: Вадим Омелян Юхим і Костянтин.

Знаменитості: Берестов, Гафт, Глушко, Іванов, Катаєв, Кручинін, Лавров, Непомнящий, Оскоцкій, Пікуль, Плучек, Распутін, Сєров, Смирнитський, Тян, Юдашкін.

Дивіться також значення батькові: Валентинівна і Валентинович.