Значення імені «Валерій»

Походження: Валерій (разг. Валера) - родове ім'я Валеріус. Походить від римського слова «валере» і латинських «валі» (бути здоровим, будь здоров) і «валео» - бути сильним, здоровим. Індоєвропейський корінь «вал» (мати силу, володіти) - спільний для імен Валерій, Валентин Вальдемар, Володимир. Ім'я пов'язано зі старорімское патриціанським родовим ім'ям Валеріус і зустрічається в давньоримських легендах про імператорів.

Ім'я Валерій означає: міцний, здоровий, бадьорий, сильний. Велике, гарне і навіть величне ім'я. Його звучання подібно накату хвилі і потоку електричної енергії, який захоплює своїм впливом. Воно виконане енергії життєлюбства і несе позитивний настрій і віру в перемогу. Закликає прагнути до обраної мети та по таємних законами музичної гармонії вселяє в людину впевненість у досягненні цих цілей. Енергія вогню йде хвильовими поривами. Валерія часто іменують скороченим ім'ям, довго, вже будучи цілком дорослим, він залишається Валерою. Популярність цього імені невелика, але поступово зростає, особливо на селі.

Іменини: 22 марта, 6 травня, 7 листопада, 20 листопада

Зодіак імені: Лев.

Планета: Сонце (Плутон).

Колір імені: Синій, червоний, жовтий, зелений, блакитний, поєднання цегляно-червоного з лимонним. У скороченого імені - тільки червоний і зелений. Найбільш сприятливі кольори: чорний, темна сталь - здатні допомогти зосередитися.

Камінь-талісман: Малахіт, агат, лабрадорит.

Рослина: Кропива, каштан, півонія.

Тварина: Кінь, жук-скарабей.

Основні риси: Рухливість, дотепність, допитливість, оптимізм, жвавість, щирість, сприйнятливість.

Тип: Валерій активний, інакше кажучи, чоловік-стріла. За вдачею сміливий, навіть відчайдушний. Він не завжди легкий у спілкуванні, адже його тотемне рослина - кропива.

Ім'я та характер: Валерій наполегливий і безстрашний. При всьому своєму самолюбстві і чутливості до жіночих колкостям він дуже прив'язаний до сім'ї і ніколи не зраджує дружині ... тільки якщо божевільна любов не переверне весь його стійкий маленький світ! Мужність ніколи не покидає його. Однак у нього не відчувається схильності до протиборства. Але він може і постояти за себе в разі потреби, адже гордість для нього не порожній звук. Оптимістичний склад характеру робить його розум вельми рухливим. У дитинстві Валера часто стає ініціатором проказ, заводієм в іграх. З нього може вийти непоганий організатор. З віком Валерій кілька пом'якшується, стає менш активним і сильним, але залишається бажаним гостем в будь-якому будинку.

Доля: З дитинства Валера доставляє батькам багато хвилювань. Любить рухливі ігри, із задоволенням бігає, лазить по деревах. Читає книги, відповідні його неспокійної натурі, - пригодницькі, фантастику. Настанови матері виконує не завжди. Багато що в його долі залежить від виховання і самовиховання. Його гострий язик здатний спровокувати чимало конфліктних ситуацій.

Психіка: Міцна. Він не закомплексований, легко знайомиться. Відноситься до чоловіків-вершникам. Такі чоловіки добре відчувають себе «в сідлі», активно беруть участь у житті. У всі втручаються, дають поради. Інакше - відчувають себе нікому не потрібними і навіть нещасними. Прагнуть подобатися всім, бути всіма визнаними. Темперамент холеричний. Властива деяка відчайдушність.

Валерій легко порушимо і повільно остигає. Йому більше підходить діяльність з швидкою зміною обстановки.

Інтуїція: Надмірна.

Валерій сверхчувствітелен. Володіючи такими якостями і добре розбираючись в жіночій психології, він прагне уберегти себе від невірного кроку у відносинах з прекрасною статтю.

Інтелект: Дуже високого рівня. Здатність до аналізу у Валерія поєднується з не менш розвиненою здатністю до синтезу. При впевненості в успіху реально оцінює свої сили. Може легко сприймати чужі ідеї. Однак йому не варто вважати будь-яку думку правильної тільки тому, що вона свіжа і оригінальна.

Моральність: Вірить у вищу справедливість. Не любить компромісів. Відданий друзям і дуже страждає від нечесних вчинків інших людей. Це приємний співрозмовник, не схильний до зневіри. Однак у конфліктній ситуації його глузування бувають вельми болючими. Заражаючись оптимізмом, Валерію не завадить зайвий раз грунтовно все прорахувати і продумати.

Здоров'я: Повинно бути бездоганним, але все ж доставляє дрібні неприємності.

Валерій дуже швидко стомлюється, схильний до психічних перенапряжениям. Схильний до повноти. Слабкі органи - очі. Рекомендується стежити за артеріальним тиском.

Сексуальність: Валерій педантичний у виборі дружини. Довго не одружується. Однак він любить жінок і налаштований на ніжні відносини з ними. Секс розглядає як стимул до життя, що допомагає знайти упевненість в собі. Цінує в жінці фігуру, гарні груди. Йому не потрібно затишна інтимна обстановка, важливіше, щоб подруга була розкутою і досить досвідченою в сексі. У складних ситуаціях його виручає гарне почуття гумору. Вміє захопити жінку красномовством і красивим залицянням. У нього багато шансів на взаєморозуміння з Ганною, Наталією, Майєю, Ліною, Олесею, Мариною та Світланою.

Шлюб: Сім'я для Валерія після одруження робиться вищою цінністю. Дружина повинна завжди бути акуратною, глубокопорядочной і духовно розвиненої натурою.

У шлюбі Валерій однолюб і сильно прив'язаний до дружини. З великою ніжністю ставиться до дітей. Бажає отримати хоча б невелику частку щирої уваги до себе.

Сприятливі союзи: з Зоєю, Вікторією, Галиною, Надією, Олесею, Світланою або Тетяною.

Несприятливі союзи: з Вірою, Зінаїдою, Іриною, Кларою, Ларисою, Маргаритою і Тамарою.

Захоплення: Валерій - людина захоплюється. Домосед. Любить колекціонувати і читати книги. Йому подобається ходити за покупками по магазинах і на базар. Не проти попорпатися в землі.

Поле діяльності: Оптимізм і енергія допоможуть Валерію домогтися значних успіхів практично у галузі діяльності. Його активність залежить від обраної професії. Якщо робота йому не подобається, буде міняти її, поки не знайде потрібну. Може захопитися музикою, театром, танцями. Любить подорожувати. Має непогані артистичними здібностями. Може бути модельєром, талановитим архітектором.

Бізнес: Якщо Валерій займеться підприємництвом, то досить успішно здійснить свої задуми. Щасливими підприємцями є ті Валерії, батьків яких звуть так: Абрам Олексій, Володимир Георгій, Григорій, Іван Михайло Наум Микола і Павло.

Знаменитості: Баринін, Борзов, Брумель, Брюсов, Биковський, Воронін, Георгієв, Ганічев, Золотухін, Комісарів, Кофтун, Куйбишев, Леонтьєв, Лобановський, межл-ук, Меладзе, Миколаїв, Носик, Ободзинский, По-пенченко, Прийомихов, Рюмін, Сюткін, Тодоровський, Усков, Харламов, Чкалов, Якобі.

З історії: Гай Валерій Флакк Сетін Балбей (друга половина I в. ) - Римський епічний поет. Написав присвячений Веспасиану епос «Аргонавти-ка», що оповідає про похід аргонавтів до Колхіди. Поема обривається на восьмій книзі.

Дивіться також значення батькові: Валеріївна і Валерійович.