Значення імені «В'ячеслав»

Походження: Походить від давньоруських слів «вяче» - більше і «слав» - слава.

В'ячеслав - «велика слава», «найславнішого». Старовинна форма імені - Вечеслав.

Значення: Ім'я стабільного, консервативного людини з традиційними і навіть дещо застарілими поглядами на життя. Над середнім, нейтральним рівнем лише злегка підносяться значення ознак «яскравий» і «радісний». Слава - такий же неяскравий, але простіше, мужньою і сильною.

В'ячеслав з віком як би тьмяніє і знебарвлюється. Ще 25-30 років тому ім'я В'ячеслав звучало досить часто. Тепер воно набагато менш популярно.

Іменини: 17 березня, 11 жовтня

Зодіак імені: Ваги.

Планета: Венера.

Колір імені: Блідо-золотистий, оранжево-червоний.

Камінь-талісман: Топаз.

Рослина: Ліщина, верес.

Тварина: Буйвол.

Основні риси: У дитинстві допитливо-наївний. З віком стає ясним, чітким, особливо в справі. Відданий ідеї. Жінкам подобаються його доброта, чарівність, люб'язність.

Тип: М'який і не дуже напористий людина зі слабкою нервовою системою, легко піддається навіюванню, сьогодні приймає за свої одні погляди, а завтра - інші.

Ім'я та характер: В'ячеслав упертий, наполегливий. Міцний і витривалий - але лише фізично, часто запальний, уразливий. У міру веселий, в міру сумний. Легко збуджується. Після спалаху гніву зазвичай відчуває незручність, стає поступливим. У сімейному житті надійний, допомагає дружині, возиться з дітьми. Раз обманувшись в жінці, втрачає довіру назавжди. Здатний на зраду. Перший раз це відбувається по великій любові, потім входить в звичку. Але «сімейне вогнище - це свято» - його улюблений девіз. Він не зрадить одного, не влаштує капості своєму ближньому, але й не встане на захист кого б то не було, особливо якщо цей захист представляє якусь загрозу його благополуччю. Друзів у нього багато, а добрих знайомих - ще більше.

Доля: За доручену справу готовий голову покласти. Людський поголос його винагороджує. Зазвичай самотній, страждає від нерозділеного кохання.

Психіка: Схильний до імпульсивних вчинків. Може дати волю нападів гніву. Зіткнувшись з несправедливістю, може вибухнути, розлютитися. Так само швидко остигає. За темпераментом - сангвінік.

Моральність: Дуже товариський, компанійський, але не дуже глибока людина. Його висловлювання частіше банальні і тривіальні, ніж оригінальні і глибокі. Саме тому він завжди живе у злагоді з існуючою в даний момент владою і є опорою будь-якого режиму. Подібні йому люди утворюють середній шар будь-якого суспільства.

Здоров'я: Володіє великою фізичною силою. «Зимові» В'ячеслава міцніше «літніх». «Осінні» і «весняні» схильні до інфарктів, мають більш жорсткий характер.

Сексуальність: Його сексуальна життя повне різноманіття, пригод. Він ніколи не залишається без тепла люблячої партнерки.

В'ячеслав воліє ласкаву і ніжну жінку, здатну по одному жесту розуміти його інтимні бажання. Володіючи ніжною душею, багатою уявою і винахідливістю, він завжди домагається успіху. Його жінка ніколи не залишається незадоволеною. Вона не просто прагне до нього, а захоплена нестримним бажанням бути з ним якомога частіше. У В'ячеслава дуже розвинене почуття обов'язку перед своєю подругою. Він відвертий і природний в сексі, намагається якомога повніше дізнатися сексуальні можливості партнерки, любить доводити її до екстазу. Пристрасними, розуміючими його подругами можуть бути Ольга Віра Аза Лариса Інна та Олеся.

Шлюб: Одружитися намагається на розумній дівчині. У дружині цінує красу, індивідуальність, відсутність комплексів. Здатний одружитися, не пізнавши сексуальних можливостей своєї майбутньої дружини. І згодом розплачується за це.

Сприятливі союзи: з Ганною, Оленою, Іриною, Ларисою, Маргаритою, Марією, Ельвірою і Юлією.

Несприятливі союзи: з Белою, Зінаїдою, Оксаною, Тетяною.

Захоплення: В хобі В'ячеслав не поверхневий і легковірний, а глибокий, що знає і оригінально мисляча людина. Свою машину ремонтує сам. Любить приймати гостей, спиртним не зловживає.

Поле діяльності: Уподобання окремими професіями не віддає, однаково добре може досягти успіху в будь-якій області, хоча і помітна тяга до техніки.

Бізнес: Важливе місце в житті займає робота. Усі справи доводить до кінця. Відповідально ставиться до будь-яких доручень. Однак до тривалого, напруженій праці В'ячеслав не схильний. До багатства і грошам, звичайно, небайдужий, але бореться за них мляво, пасивно, без пристрасті і вогню. Щасливими підприємцями є ті В'ячеслава, імена батьків яких Олександр Анатолій Василь, Віктор, Володимир Іван та Федір.

Знаменитості: Бутусов, Добринін, Зайцев, (Іваньков (Япончик), Малежик, Менжинський, Молотов, Копаєв, Котеночкин, Криштафович, Невинний Полонський, Вячко Полоцький (князь Кукейноса), Полунін, Сухно , Тихонов, Ушаков, Шишков, Шугаев.

Дивіться також значення батькові: Вячеславовна і Вячеславович.