Значення імені «Володимир»

«Володимир є Василь, що виріс на російському грунті, і тому зрозуміло, що для Росії це найбільш значне з імен, типове ім'я великої людини з російських тільки».

П.

Флоренський

Походження: Ім'я слов'янського походження. Включає в себе два кореня: «влад» (володіти, влада) і «мир» (мирний, мир).

Володимир - «володіє світом», «володар світу». Давньоруська форма імені - Володимер. Є ще версія походження від німецького імені Вальдемар.

Значення: Могутнє, величне, велике і гучне ім'я, особливо в своїх зменшувальних формах. Дуже поширене і популярне, воно ніколи не виходило з першої десятки. Зараз його дають дещо рідше. На селі це ім'я зустрічається частіше, ніж у великих містах.

Іменини: 21 січня, 24 січня, 31 січня, 7 лютого, 10 лютого, 16 лютого, 26 лютого, 7 березня, 21 березня, 25 березня, 3 квітня, 6 квітня, 2 червня 10 липня, 28 липня, 27 серпня, 7 вересня, 15 вересня, 1 жовтня, 4 жовтня, 9 жовтня, 17 жовтня, 21 жовтня, 3 листопада, 4 листопада, 5 листопада, 16 листопада, 25 листопада, 3 грудня, 5 Грудень, 15 листопада, 22 грудня, 26 грудня, 29 грудня, 31 грудня

Зодіак імені: Ваги.

Планета: Венера.

Колір імені: Зелений; густий червоний на яскраво-синьому тлі.

Камінь-талісман: Зелена яшма.

Рослина: Береза, клен, верес.

Тварина: Яструб, олень.

Основні риси: Розвинений інтелект, сприйнятливість, товариськість, збудливість.

Тип: У дитинстві їх потрібно виховувати в строгості, весь час підшукувати якісь заняття і не залишати одних. У глибині душі вони комедіанти і з вражаючою достовірністю здатні розігрувати каяття.

Ім'я та характер: Володимир допитливий, сприйнятливий до знань, має прекрасну пам'ять. У ньому є схильність до ризику і деякий авантюризм. За вдачею він лідер і дуже любить кидатися у всякі нові починання - правда, він ретельно все продумує і прораховує, а з боку здається, що все зробилося на одному ентузіазмі або під впливом пориву.

Володимир активний, дипломатичний, володіє швидкою реакцією. Він себялюбив, не може приховати задоволення, коли його хвалять, надає величезного значення думки оточуючих. Він влюбчів, і його увагу, як правило, приваблюють жінки неординарні. У відносинах з чоловіками Володимир горделів, але лагідною жінці з ним ради дати просто. Якщо він покірний чуттєво, то відданим своїй любові залишається все життя.

Інтелект: Наділений розумом. Навчаючи інших, вчиться сам. За вдачею замкнутий, хоча зовні відкрито. Чекає і сподівається. У дружбі постійний, однак легко ранимий. Рішучий. Навіть якщо його дії можуть з великою ймовірністю привести до провалу, схильний втручатися в хід подій, сподіваючись більше на удачу і сприятливий збіг обставин.

Психіка: Не слід давати йому відразу два завдання - нехай спочатку доведе до кінця одне. Це інтроверт, його важко вивести з себе, але коли таке відбувається, він стає небезпечним і важкокерована.

Інтуїція: Підвищена. Прекрасний оратор.

Інтелект: Розумний і розважливий, але якщо щось задумав, його важко зупинити.

Моральність: Відмінний батько сімейства. Дотримання норм моралі дарує йому почуття безпеки, але разом з тим намагається уникнути суворої відповідальності.

Здоров'я: Дуже швидко втомлюється. Необхідно дбати про кишечнику і легких. Увага: астма!

Сексуальність: Чи не розповідає про свої пригоди, що викликає у деяких сумніви в його чоловічих достоїнствах. У характері є певна частка жіночності, тому потрібно вчасно прищеплювати йому риси мужності, не допускати, щоб у нього виник страх перед жінками і розвинувся комплекс чоловічий неповноцінності. Підвищеною сексуальністю володіє Володимир Іванович.

Шлюб: Жінок ідеалізує і від них же, буває, страждає. Часто неудачлів в любові, щось відштовхує в ньому жінок. Іноді ж він сам несподівано перериває сприятливо складаються відносини. У сім'ї м'який, поступливий і своєї волі зазвичай нікому не нав'язує. Вірний у шлюбі, але не через особисту прихильність до дружини, а скоріше в силу великої зайнятості й небажання псувати свою налагоджене життя.

Сприятливі союзи: з Аллою, Анжелою, Валентиною, Зінаїдою, Варварою, Веронікою, Євгенією, Інною, Іриною, Любов'ю, Наталією, Раїсою, Світланою та Софією.

Несприятливі союзи: з Майєю, Єлизаветою, Лідією, Надією і Ніною.

Захоплення: Любить гарні меблі, дорогий порцеляновий посуд, килими, картини. Прагне до ідеальної чистоти й порядку.

Поле діяльності: Часто присвячує себе політиці, економіці, взагалі масштабної діяльності, де здатний враховувати вплив багатьох обставин. Може стати прекрасним актором, письменником, драматургом, лікарем. Йому подобаються вільні професії. Зміну роботи переносить важко.

Бізнес: Досягає чималих висот. Сприйнятливий до нових ідей, але тільки в тому випадку, якщо вони сприяють досягненню його цілей. Якщо ж факти суперечать думку Володимира, то тим гірше для фактів. У людях цінує насамперед розум і силу. Процвітають ті Володимири, батьків яких звуть так: Олександр Володимир, Владислав Георгій, Дмитро Іван Ілля Костянтин Леонід Микола Павло, Петро ​​Прокіп, Сергій, Степан, Федір і Юрій.

Знаменитості : Андрєєв , Антонов -Овсієнко , Атласов ( Володимер отласу ) , Бессонов , Бехтерєв , Бонч - Бруе -вич , Боровиковський , Васильєв , Векслер , Вернадський , Винокур , Вишневський , Войнович , Ворошилов , Висоцький , Гостюхін , Грамматиков , Григор'єв , Гусинський , Даль , Дуров , Жемчужников , Жириновський , Зельдін , Короленка , Корольков , Краснопільський , Кузьмін , Куц , Маковський , Маслаченко , Матецкий , Маяковський , Меньшов , Мигуля , Молчанов , Мотиль , Набоков , Немирович - Данченко , Обручов , Пермяков ( Льоня Голубков ) , Піменов , Познер , Пресняков , Рябушинский , Сєров , Соллогуб , Солоухин , Співаков , Стасов , Трошин , Ульянов ( Ленін) , Фаворський , Федосєєв , Федотов , Фере , Філатов , Шаїнський , Шухов.

Дивіться також значення батькові: Володимирівна і Володимирович.