Значення імені «Владислав»

Від сербського - володіє славою. Хлопчика з таким ім'ям тягне до вогню, запалювання сірників - одна з найулюбленіших його забав. При цьому він настільки вразливий, що раптово зажевріли газета справляє на нього враження сильної пожежі. Замість того, щоб негайно залити її водою, він, швидше за все, побіжить кликати сусідів. Добре, якщо ті опиняться будинки! Дуже любить читати і розмовляти з матір'ю. Якщо вона чимось засмучена, то почне її втішати, приводячи нехитрі дорослі доводи, почуті у свій час від бабусі. З дитинства тактовний з дівчатками, дбайливе ставлення до жінки зберігає протягом усього життя. Об'єктом поклоніння стає зазвичай найкрасивіша дівчинка в класі. У чоловіків з таким ім'ям добре розвинене почуття прекрасного, при правильному вихованні з них виходять непогані музиканти або художники, не позбавлені вони і літературних здібностей.

Владислав знайде своє покликання також в професії, що вимагає чуйною і доброю душі (лікар, вчитель, вихователь). Працьовиті, у них сильно розвинене почуття справедливості і порядності. Болісно сприймають будь-яку несправедливість, але правду відстояти не завжди можуть. Різкі, грубуваті, з чоловічими рисами поведінки жінки не подобаються Владиславу. Його приваблюють чуйні та ніжні слабкі натури - ті, хто не можуть постояти за себе, захиститися від мінливостей повсякденного життя. Алкоголь і жінка, куріння і жінка - все це вкрай неприємно Владиславу, і лише природний такт стримує його від бажання висловити охоплювали його почуття. У Владислава народжуються, в основному, дівчатка, яких він дуже любить. Домосед по натурі, людина непитущий, він вечіркам віддає перевагу домашній спокій. Допомагає дружині. Частіше однолюб. Збереження вірності в шлюбі не вимагає від нього особливих зусиль.

Сексуальність імені Владислав Владислав рідко буває самотній. Він прагне до розуміння, потребує людей, які здатні слухати його.

Владислава стимулює сексуальне різноманітність, і він не вважає аморальним часту зміну своїх подруг. Вагаючись щодо одруження, Владислав відтягує її якомога довше. Але якщо він все-таки вибирає собі дружину, ту вже одну на все життя. Він раніше за інших намагається звільнитися від суспільних і батьківських настанов і рано долучається до сексу. Його зв'язки можна вважати безладними. Він просто не вірить в ідеал, йому хочеться насолоджуватися спілкуванням з якомога більшою кількістю людей.

Владислав іноді знижує свої вимоги у виборі сексуальної партнерки і зводить секс до біологічної необхідності, задовольняючись першій-ліпшій партнеркою. Сам того не знаючи, він часто ображає закохану в нього жінку байдужістю і стриманістю.

Владислав не досвідчений в сексуальних маневрах, над ним легко здобути перемогу. В особистих справах він говорить про свої наміри відкрито, і часто ця щирість його підводить. Ніколи не дозволяйте собі показувати неповагу до розуму та індивідуальності Владислава, не давайте йому привід думати, що він усього лише інструмент для вашого задоволення. Він не потерпить цього. Він цікавий, йому хочеться придбати сексуальний досвід у всьому його різноманітті, все спробувати. Коли він, нарешті одружується, то висловлює свої сексуальні бажання відверто. Однак якщо не задоволений своєю дружиною, то розлучається рідко, оскільки зазвичай одружується за розрахунком. Але він може прямо і різко сказати, що, якщо знадобиться, буде шукати задоволення з іншими жінками.