Значення імені «Ян»

Західнослов'янська форма давньоєврейського імені Іоанн, означає Бог дарував. У дитинстві слід оберігати його від інфекційних захворювань, вони так і липнуть до малюка. Якщо хоч одна дитина в дитячому садку буде хворий, Ян неодмінно захворіє. Добре розвивається і фізично, і розумово - розумний не по роках. Дорослі буквально не знають, куди подітися від питань цієї дитини, своїми недитячими зауваженнями він може повалити їх в шок. На жаль, його емоційний розвиток йде не такими швидкими темпами. Хлопчик сухуватий і батькам перш за все потрібно подбати про цей бік характеру сина. Дорослого Яна можна назвати виключно інтелігентним і розумним чоловіком. Йому вдається вирішувати десять завдань одночасно, і всі однаково добре. У житті йому доводиться нелегко. Чудова пам'ять у поєднанні з живою уявою і допитливістю дозволяють Яну стати хорошим дослідником, однак великих висот він не досягне, залишаючись управлінцем середньої ланки. Воля у нього сильна, але недостатня для реалізації такого потужного потенціалу. Не слід допускати, щоб його надмірна збудливість переросла в нервозність. У такому випадку він стає некерованим, несправедливим. Упертий, особливо в неприйнятті всього нового, незнайомого - певною мірою консерватор. Його важко переконати, особливо тому, що найчастіше він дійсно прав. Сам собі обирає професію, нерідко всупереч бажанням батьків. Це природжений організатор, йому необхідна керівна посада. Його просуванню по службі заважає прагнення все зробити самому, замість того, щоб доручати підлеглим і контролювати їх. Інтуїції не довіряє, вважає за краще точний аналіз;

Чи не прорахувавши деталей, за справу не візьметься. Іноді Яна в самий розпал роботи відвідують сумніви, але вони залишаються при ньому, і розпочату справу він не кидає. Із задоволенням приймає гостей, любить перебувати в центрі уваги. Багатьох дратує своїм бездоганним поведінкою і манерами.

Ян - натура цікава. Не завжди може знайти золоту середину між обов'язком і почуттям, ніжністю і строгістю. Занадто інтелігентний, щоб бути реалістом. Зимовий Ян упертий, наполегливий, емоційний, запальний - його нервова система нестійка.

Осінній більш розсудливий і краще володіє своїми почуттями. Весняний і літній Яни більш поступливі, спокійні, проте ранимі й уразливі. Тотемним твариною вважається дельфін, тотемною рослиною - трюфель. Основні риси - збудливість, інтелект, товариськість, активність. Енергетика, карма імені Ім'я Ян, досить поширене в західних регіонах колишнього Союзу, на території сучасної Росії набагато частіше зустрічається у своїй жіночій формі - Яна, Яніна. Однак слід зауважити, що для чоловіка воно все ж сприятливіше, ніж для жінки. Справді, ім'я припускає незалежність, величезну емоційність і прагнення до лідерства, так що жінка з таким ім'ям може уславитися досить скандальною особливої, в той час як чоловікові ці якості можуть відчутно допомогти в житті. Щоб переконатися в справедливості цього висловлювання, можна просто-напросто згадати, до якої істерії доходять деякі феміністки, які в своїй боротьбі за рівноправність навіть не помічають, що поступово перетворюються на справжнісіньких тиранів, якщо не сказати фурій. Ні, чоловік вміє це робити більш спокійно і розважливо, а тому і настільки сильна енергетика для нього менш небезпечна. Крім того, зазвичай емоційність Яна передбачає непогане почуття гумору і оптимізм, у зв'язку з чим у нього дійсно є всі шанси зайняти лідируюче положення в будь-якому колективі. Та й емоційність аж ніяк не означає запальність - найчастіше його не так вже й легко, що називається, зачепити за живе, зате якщо вже зачепиш, то це надовго! Його почуття відрізняються вражаючою стійкістю і глибиною. З таким характером Ян міг би домогтися успіху в житті, єдине, що йому частенько заважає, так це та сама незалежність, він не дуже-то любить, коли їм командують, а за це, в свою чергу, начальство може не любити Яна. Погодьтеся, це мало сприяє вдалій кар'єрі. Що ж до сімейного життя, то і тут є свої незручності - люблячий верховодити в родині Ян здатний провокувати домашні сварки, а при стійкості його почуттів справу легко може закінчитися розлученням;

Тим більше що оптимізм Яна полегшує прийняття необдуманих рішень. Щоб уникнути цих неприємних обертів і розкрити дійсно позитивні сторони свого характеру, Яну не заважає бути більш уважним і терплячим по відношенню до людей. Секрети спілкування B спілкуванні з Яном найкраще діяти за принципом не буди лихо, поки воно тихо і, звичайно ж, не зачіпати його самолюбство. Якщо ж ви помітили, що він намагається взяти над вами керівництво, то нейтралізувати ці наміри найкраще за допомогою почуття гумору. Взагалі, в розмові з ним гумор навряд чи зашкодить.

Сексуальність імені Ян Яну чужі простота і природність, він піклується про тонкі і вишукані манери, немов завжди піддається пильною оцінці. Насправді ж він не дуже сміливий, що не дуже рішучий, що не дерзновен. До сексу ставиться обережно, але саме ці негативні властивості Яна породжують дивовижні його гідності по відношенню до партнерки. Його рішення завжди несподівані і непередбачувані. Йому подобаються жінки з гарною фігурою, екстравагантно одягнені, він любить ускладнювати собі ситуації, даруючи свою любов і раптом, без всяких підстав, позбавляючи її. Зимовий Ян намагається, щоб життя не було прісної, для цього він не боїться і ризикнути, проте авантюризм йому все-таки не властивий. Він не намагається подобатися і не любить освідчуватися в коханні. У відносинах з жінками піклується про збереження власної незалежності і відособленості. У ласках жінки Ян цінує її повну віддачу, хоче бачити в ній не лідера, а покірну, що йде назустріч його бажанням партнерку.

Ян досить вправний у любові, еротичні ігри і ласки доставляють йому не менше насолоду, ніж сам процес парування. Він цікавиться еротичними журналами, дивиться фільми і з задоволенням слухає розповіді друзів. Однак, черпаючи пізнання, у своїй сексуальній практиці схильний більше грунтуватися на власному досвіді. Його ласки можуть бути дещо грубуватими, він не говорить палких слів під час інтимної близькості, але й не намагається опанувати жінкою відразу, без попередньої підготовки.

Секс для нього - життєва необхідність, але необхідність у вищій мірі приємна.