Значення імені «Януарій»

Особистість Януарія: Люди, які чекають і сподіваються.

Колір: Фіолетовий.

Основні риси: Інтелект, сприйнятливість, товариськість, збудливість.

Тотемна рослина: Береза.

Тотемна тварина: Ястреб.

Знак: Стрілець.

Тип: У дитинстві їх потрібно виховувати в строгості, весь час надавати якесь заняття і не залишати одних. У глибині душі вони комедіанти і з вражаючою достовірністю здатні розігрувати каяття.

Психіка: Не слід давати їм одразу два завдання, нехай спершу доведуть до кінця одне. Це інтроверти, їх важко вивести з себе, але коли таке відбувається, вони стають небезпечними і важко керованими.

Воля: Сильна, коли все йде добре, і слабка, коли виникають перешкоди.

Збуджуваність: Януарий зробить все, тільки б не виявити своїх внутрішніх переживань. Тому не слід нарікати на їх блискавичні чи уповільнені реакції.

Швидкість реакції: підвищена реактивність. Люблять перечити. Дуже чутливі до поразок і невдач, легко втрачають віру в себе.

Поле діяльності: Можуть стати прекрасними акторами, письменниками, драматургами, лікарями. Їм подобаються вільні професії. Зміну роботи переносять важко.

Інтуїція: Мають підвищену інтуїцією. Прекрасні оратори.

Інтелект: Чи розумні і розсудливі, але якщо задумали щось, то важко їх утримати.

Сприйнятливість: Їм необхідні любов і розуміння. У дитинстві прагнуть бути улюбленцями в сім'ї, проте не слід їх балувати. Вважають, що двигуном життя на землі є любов з великої букви.

Моральність: Будуть відмінними батьками сімейства. Дотримання норм моралі дарує їм відчуття безпеки, але разом з тим намагаються уникнути суворої відповідальності.

Здоров'я: Дуже швидко втомлюються. Необхідно дбати про кишечнику і легких. Увага: астма!

Сексуальність: Чи не розповідають про свої пригоди, що викликає у деяких сумніви в їх чоловічих достоїнствах. У характері таких чоловіків є певна частка жіночності, тому потрібно вчасно прищеплювати їм риси мужності, не допускати, щоб у них виник страх перед жінками і розвинувся комплекс чоловічий неповноцінності.

Активність: Дуже слабка, проте вони щасливі. Схильні розраховувати на інших.

Товариськість: Люблять приймати гостей, посидіти в колі приятелів.

Януарий щиро прагне допомагати іншим, бути їм корисними.

Висновок: Це чарівні, тактовні, інтелігентні люди, милі в спілкуванні. Але все-таки їм чогось не вистачає, може бути, витримки ... або певної частки агресивності, характерною для яструба - їх тотема.