Значення імені «Яромир»

Давньослов'янське - сонячний світ. У грудному віці дитина спокійний, доброзичливий і привітний. Часто його долає застуда;

Слід оберігати верхні дихальні шляхи малюка. До всіх йде на руки, усміхнений. Емоційно реагує на все нове, цікавий і допитливий. Розвивається нормально, але ходити починає пізніше за своїх однолітків, тому що лінується. Здатний на різні дитячі пустощі, але робить це не зі зла і занадто несподівано. У міру рухливий, не галасливий по своїй суті, але, підтримуючи чиюсь ініціативу, може і пошуміти.

Після чого погано спить: дуже збуджений. Дорослі люблять Яромира за спокійний і веселий норов. Відносини з однолітками складаються легко, він товариський, хоча не шукає спілкування сам: може годинами грати на самоті. Навіть якщо йому хтось завадив грати, відірвав від улюбленої справи, він тільки посміхнеться цій людині і знову візьметься за свою справу. Дорослий Яромир легко сходиться з людьми, але не прив'язується до когось дуже сильно. Обожнює розіграші, жарти. Він дотепник, життєлюб, вигадник. Веселий, безжурний чоловік. При всьому при тому він досить серйозний, коли це необхідно. З ним легко і надійно, він розряджає напружену обстановку, вносить в колектив відчуття комфорту і затишку. Швидко перебудовується, вміє вирішувати складні питання. Яромир впевнений в собі і вселяє цю віру з надією в душі оточуючих. Сім'я у нього, як правило, міцна та дружна. Здатний практично допомогти друзям і близьким. Син у Яромира росте справжнім чоловіком, а дочка завжди може розраховувати на допомогу, підтримку і розуміння батька. Діти обожнюють батька, сміх в будинку не змовкає, коли всі збираються разом. Нерідко в майбутньому дочки важко вийти заміж, вона порівнює всіх претендентів на руку зі своїм батьком, і порівняння, як правило, не на користь претендентів. Для нього немає нерозв'язних проблем - завжди знайдеться вихід із скрутного становища. Дружина Яромира вважає себе щасливою жінкою, це ще одна риса характеру Яромира - вміти робити всіх навколо щасливішими. Діє він завжди впевнено і рішуче. Користується підвищеною увагою жінок, має багато прихильниць. У нього нерідко зав'язується багато романів, але він ніколи не зустрічається з кількома жінками одночасно. Чи не прихильник безладних зв'язків і має одну перевірену сексуальну партнерку, хоча увагу слабкої статі не може йому не лестити.

Секс для нього має велике значення, тому в постійні партнерки він вибирає дослідну і темпераментну жінку, яка нерідко потім стає його дружиною. Намагається не закохуватися, вважаючи, що це ускладнює життя: у нього великі плани на майбутнє, і спочатку треба все їх здійснити або хоча б закласти надійний фундамент. Одружується пізно і обережно. До сім'ї ставиться серйозно і відповідально. Розводи у Яромира дуже рідкісні і трапляються не з його вини. Якщо ж таке відбувається, то діти залишаються з батьком - вони не можуть перенести розлуки з ним. Грудневий Яромир - чоловік з веселим характером, трохи неврівноважений, запальний, імпульсивний. Одноманітна робота не для нього, він може стати актором, музикантом, гумористом, коміком. Дуже талановитий, творчо обдарований. Це робить спілкування з ним і життя поруч з ним легкої, відносини - невимушеними. Легко переносить невдачі, неприємності переводить жартома, може посміятися над власною нерозторопністю або непристосованістю.