Значення імені «Ярослав»

Значення, походження: Ярослав - давнє слов'янське ім'я, що від слів «яр» (ярий) і «слав» (слава) і що означає: 1) що славить Ярилу;

2) сильний і славний;

Яскрава слава. Це воістину княже ім'я.

Іменини: 3 червня, 8 грудня

Зодіак імені: Лев.

Планета: Сонце.

Колір імені: Алий.

Камінь-талісман: Янтар.

Рослина: Дуб і кропива.

Тварина: Фазан.

Основні риси: Яскраво талановитий, індивідуальний, честолюбний.

Тип: Все життя пізнає себе. Пристрасний, захоплюється.

Ім'я та характер: Ярослав в компанії завжди привертає до себе увагу. У нього добрі манери, мова. Він завжди - в центрі бесіди. Народжений взимку Ярослав - складна натура. Кілька замкнутий, неговіркий, не поспішає робити висновки. Він менш комунікабельний, але не конфліктний. Успіх в житті до нього приходить не легко. Особливо не балує життя «січневого» Ярослава. Але він володіє вражаючим умінням пристосовуватися навіть до самих суворих умов і задовольнятися малим. Це, так би мовити, «людина природи», який здатний змусити рахуватися з собою.

Доля: Ярослав грає з вогнем, пробуджує інтерес ... Найчастіше він схожий на матір, але по характеру ближче до батька. Незважаючи на властиві Ярославу впертість і настирливість, він легко піддається впливу оточуючих. Так що виростає таким, яким вони його виліплять.

Психіка: Дорослий Ярослав також схильний до впливу середовища, хоча і в меншій мірі.

Ярослав - відважна людина, насилу стримує гординю. Життєві негаразди зустрічає стійко, не дозволяючи їм зламати себе. Однак невдачі переживає гостро, не приховуючи їх, шукає розради й співчуття у друзів.

Інтуїція: По натурі Ярослав - витончений людина. «Осінній» Ярослав розважливий і дипломатичний.

Інтелект: Він глибоко цікавиться таємницями світобудови. Його відрізняє прагнення докопатися до сенсу життя, дійти до самої суті. Одні Ярослави намагаються це зробити за допомогою науки, пішовши у неї з головою, інші присвячують себе служінню Богу, стають священнослужителями.

Моральність: Ярослав добрий і чутливий однак, якщо зачеплені його святі почуття, може виявитися мстивим і невиправдано жорстоким Він надійний як партнер. Не любить часто міняти своїх подруг, прив'язується до жінки надовго. Прощає жінкам їх невірність і підступність.

Здоров'я: Ярослав - легко ранима людина.

Сексуальність: В Ярославі є все, щоб подобатися жінкам. І він дійсно подобається їм. Це сексуально сильний чоловік. У сексі він самозабутньо, здатний підпорядкувати собі жінку. В інтимній близькості ініціатива завжди належить йому.

Ярославу хочеться, щоб жінка в його обіймах відчувала себе слабкою, покірною.

Ярослав не розглядає звичайну жіночу чуйність як сексуальне підбадьорювання. Та він і сам не готовий після першого побачення відправлятися з жінкою в ліжко. Перш ніж зробити недвозначний крок, він повинен переконатися, що жінка відчуває до нього безсумнівний сексуальний інтерес.

Секс для нього дуже важливий, але вимагає певної прелюдії і багато в чому залежить від почуттів Ярослава до партнерки. Жінки Ярослава мають бути «літніми» - Тамара, Наталія Інна Стелла Валерія Ніна та Катерина. «Статевий гангстер» - Ярослав Семенович.

Шлюб: Дружина не чує в Ярославі душі. Але перший шлюб зазвичай буває невдалим.

Ярослав любить або першу, або останню.

Сприятливі союзи: Анна Астра Домініка Олена Єлизавета Ірина Лариса Леся Оксана Ольга Парасковія Світлана Наталія Тетяна Фаїна

Несприятливі союзи: Ізольда Кароліна Кіра Ксенія Марія, Раїса Тамара

Захоплення: Ярослав любить подорожувати, бути на виду. Він відкритий для спілкування і дружби. Обожнює дітей, тварин, квіти. Секс вважає одним з найбільших насолод, доступних людині.

Поле діяльності: Серед Ярославів є вчителі, інженери, музиканти, письменники, просто робочі. Але професія не заважає їм розбиратися - для чого і навіщо вони існують.

Бізнес: Ярослав - юнга романтики і ризику. У будь-якій справі це талант. Будь-яка робота йде на лад в його руках. Саме він, задумливий, працьовитий і марнославний, прикрасить собою будь-яку посаду і будь-яку супутницю. Найбільших успіхів у бізнесі може домогтися Ярослав Васильович.

Знаменитості: Галан, Гашек, Домбровський, Євдокимов, Кеслер, Смеляков, Упоров.

З історії: Ярослав - це ім'я носили 16 руських князів, починаючи з Ярослава I Мудрого (978-1054), при якому золотоверхий Київ здавався іноземцям суперником Константинополя за красою і багатством, і кінчаючи Ярославом Володимировичем (1388-1426), князем Борівському-Ярославецького.

Дивіться також значення батькові: Ярославівна і Ярославович.