Значення імені «Юліан»

Походження: Юліан з латинської - «з роду Юліїв».

Колір: Червоний.

Основні риси: Активність - воля - сприйнятливість - моральність.

Тотемна рослина: Евкаліпт.

Тотемна тварина: Чапля.

Знак: Скорпіон.

Тип: Це чоловіки-лицарі, завжди готові захистити слабких. Прагнуть підняти громадську думку на захист справедливості, причому роблять це не під впливом хвилинного пориву, а на глибоке переконання.

Психіка: Безсумнівно, в них є щось від Дон Кіхота. Вони чуйні і готові в будь-який момент кинутися на допомогу Дульсінея, але одночасно їм властиво заглиблюватися в себе і міркувати над долею людства.

Воля: Дуже сильна, це проявляється лише в певні моменти, однак такі моменти дуже багато значать для їх батьків та вихователів ...

Збуджуваність: Нижче середнього.

Швидкість реакції: Залишається тільки гадати, як при такій слабкій реактивності і збудливості їм вдається залишатися Дон Кихотами! Швидше за все, від того, що керуються не емоціями, а вродженим почуттям справедливості.

Поле діяльності: Їхня мрія - стати адвокатами та суддями.

Інтуїція: Юліан часто нехтує інтуїцією і вірить тільки в розум.

Інтелект: Ці люди рано дорослішають. Мають синтетичним складом розуму, їм завжди вдається правильно оцінити ситуацію.

Сприйнятливість: Уразливі, горді і войовничі, прагнуть виглядати справжніми чоловіками, але здатні розплакатися від натовпу почуття.

Моральність: Сувора моральність цих людей часто ускладнює їм життя.

Здоров'я: Їм слід вести здоровий спосіб життя, приділяючи більше уваги спорту і відпочинку. Слабкі органи - горло, легені та нирки.

Сексуальність: Дивляться на неї крізь призму своїх мрій, пов'язуючи її з пошуком ідеалу.

Активність: Величезна!

Товариськість: Юліан товариський, їм вдається добре переконувати оточуючих, необхідно лише, щоб вони твердо стояли на землі.

Характеристика: У дитинстві страждає фарингітом. У нього нестійка нервова система, не можна на нього підвищувати голос, строго і незаслужено карати. Якщо йому зробити зауваження, але сказати серйозно, він все зрозуміє.

Дорослій Юліану: необхідно вести здоровий спосіб життя, приділяти багато уваги спорту і сну. Слабкі і легкоуязвімие у нього горло, легені, ночки. Хлопчик рано дорослішає. У сукупності це добре розвинений дитина з синтетичним типом мислення. Йому завжди вдається правильно оцінити ситуацію. Батькам слід звернути увагу на його музичні здібності і по можливості розвивати їх. Він рано може займатися композиціями, сам починає писати музику. Дуже винахідливий і вміє конструювати. У нього душа лицаря, завжди готового захищати вдів і сиріт. Часом може розбурхати громадську думку боротьбою з несправедливістю. Робить це не під миттєвим поривом, а на глибоке переконання. Безсумнівно, в ньому є частка альтруїзму. Він екстраверт - чуйний і готовий в будь-який момент прийти на допомогу нужденним, але водночас він і інтроверт - після виконання своєї місії може віддалитися, усамітнитися і в повній самоті міркувати про долі людства. У нього сильна воля, але нагадує про себе тільки в певні моменти, які багато значать для його батьків і близьких.

Юліана не так вже й легко довести до відчайдушного вчинку або вивести з себе. Він розважливий і обережний. У нього добре розвинена реакція. Незбагненно, як йому вдається при майже нікчемною збудливості і урівноваженому характері залишатися донкіхотом. Просто їм керують не емоційні спалахи, а вроджене почуття справедливості. Маючи непогану інтуїцію, він нехтує нею і вірить тільки в розум.

Юліан мріє: вивчитися і стати адвокатом, суддею. Він уразливий, гордий, в певних ситуаціях войовничий. Завжди прагне бути коханим, чутливий і при першій же можливості готовий розплакатися від натовпу на нього почуттів. Його деспотична і сліпа моральність часом заважає йому. На секс дивиться крізь призму своїх мрій, пов'язує його з пошуком свого ідеалу. У нього величезна активність - це може бути небезпечним, якщо вона буде спрямована в неправильний русло - служінню темним ідеалам.

Юліан витончений агітатор. Необхідно стежити за тим, щоб він міцно стояв на ногах. Дозвольте йому використовувати ентузіазм і силу переконання для служіння своїм, нехай і не завжди ясним і чітким, ідеалам. Завжди пам'ятайте, що викорінення зла іноді закінчується трагічно.

«Зимовий»: може бути запальним, вибуховим.

«Осінній»: ніколи не кине почату справу на половині шляху. Це ім'я слід давати дітям у поєднанні з батькові: Петрович, Леонідович, Максимович, Федорович, Зіновійович, Михайлович.

«Літній» Юліан: болісно переживає критику, чутливий.

«Весняний»: до всього цього ще й брезглів, уразливий. Таким дітям підійдуть по батькові: Георгійович, Ельдаровіч, Лазаревич, Артурович, Климович.