Значення імені «Юлій»

Походження: Юлій від давньоєврейського - «полум'я Бога».

Іменини: 4 липня.

Похідні: Юля, Юліанка, Ляпа, Уля, вуликах, Ульяшов.

Колір: Червоний.

Основні риси: Активність, воля, сприйнятливість, моральність.

Тотемна рослина: Евкаліпт.

Тотемна тварина: Чапля.

Знак: Скорпіон.

Тип: Це чоловіки-лицарі, завжди готові захистити слабких. Прагнуть підняти громадську думку на захист справедливості, причому роблять це не під впливом хвилинного пориву, а на глибоке переконання.

Психіка: Безсумнівно, в них є щось від Дон Кіхота. Вони чуйні і готові в будь-який момент кинутися на допомогу Дульсінея, але одночасно їм властиво заглиблюватися в себе і міркувати над долею людства.

Воля: Дуже сильна, це проявляється лише в певні моменти, однак такі моменти дуже багато значать для їх батьків та вихователів ...

Збуджуваність: Нижче середнього.

Швидкість реакції: Залишається тільки гадати, як при такій слабкій реактивності і збудливості їм вдається залишатися Дон Кихотами! Швидше за все, від того, що керуються не емоціями, а вродженим почуттям справедливості.

Поле діяльності: Їхня мрія - стати адвокатами та суддями.

Інтуїція: Юлій часто нехтує інтуїцією і вірить тільки в розум.

Інтелект: Ці люди рано дорослішають. Мають синтетичним складом розуму, їм завжди вдається правильно оцінити ситуацію.

Сприйнятливість: Уразливі, горді і войовничі, прагнуть виглядати справжніми чоловіками, але здатні розплакатися від натовпу почуття.

Моральність: Сувора моральність цих людей часто ускладнює їм життя.

Здоров'я: Їм слід вести здоровий спосіб життя, приділяючи більше уваги спорту і відпочинку. Слабкі органи - горло, легені та нирки.

Сексуальність: Дивляться на неї крізь призму своїх мрій, пов'язуючи її з пошуком ідеалу.

Активність: Величезна!

Товариськість: Товариські, їм вдається добре переконувати оточуючих, необхідно лише, щоб Юлій твердо стояв на землі.

Характеристика: У дитинстві характер емоційний. Нервова система нестійка. Дуже схожий на матір. Рано виявляються здібності до музики, танців, тяга до спорту. Вранці він погано прокидається, любить довго спати. Батькам слід уважно ставитися до його здоров'я. Він схильний до бронхіту. Його важливо гартувати, уявляючи спортом.

Юлій дуже вразливий, образливий хлопчик. Упертий, любить виступати в ролі лідера.

«Літній»: і особливо «липневий», занадто ранимий, будь необережно кинуте слово може його вибити з рівноваги. В іграх з дітьми він спокійний, ненав'язливий, але вимагає загальної поваги до себе. У шкільному віці стає серйозним хлопчиком, старанним учнем. Володіє прекрасною пам'яттю, вважає за краще природні науки.

«Зимовий»: особливо «грудневий», енергійний, неспокійний. Завжди попереду однолітків, лідер в класі. Має багато друзів, але ретельно їх підбирає. Ініціатор і організатор усіх класних заходів, володіє фантазією, підвищеним почуттям гумору. Може очолити збірну футбольну команду школи, організувати змагання. Друзі егоуважают і беззаперечно підкоряються йому. Не виносить критики, не дозволяє себе критикувати нікому. Сміливий, винахідливий у важких ситуаціях.

«Осінній»: має аналітичний склад розуму, легко прораховує ситуацію на багато ходів вперед. Обов'язковий і пунктуальний, не терпить брехні. Зовні схожий на матір, а характером - на батька. Здатний

В області точних наук, більше інших предметів любить математику. Подорослішавши, цікавиться економікою, медициною, політикою. Проявляє неабиякі здібності комерсанта. Знає, як вигідно вкласти гроші. Практичний, не здатний на необдумані вчинки, особливо у фінансових справах.

«Весняний» Юлій: натура артистична, вміє прекрасно перевтілюватися, ніж у дитинстві доставляє дорослим чимало клопоту. Важко вгадати, коли він жартує, а коли говорить правду. Дуже чутливий і вразливий хлопчик. Переглядаючи кілька разів один і той же психологічний фільм, кожен раз готовий плакати разом з героями. Він музикальний, малює, ліпить, захоплюється різьбленням по дереву - у нього багато талантів, любить читати.

Для «зимового» і «осіннього» підходять по батькові: Михайлович, Володимирович, Олександрович, Миронович, Костянтинович.

Для «літнього» і «весняного»: Геннадійович, Анатолійович, Кіндратович, Євгенович, Веніамінович, Едуардович.

Дивіться також значення батькові: Юльевна і Юлійович.