Значення імені «Захар»

Значення, походження: Ім'я Захар (разг.

Захарій, стар.

Захарія) староєврейського походження і означає Божа пам'ять, пам'ять Господня. Ім'я популярно не тільки в Росії, але і в Грузії, Вірменії.

Іменини: 22 cічня, 2 лютого, 21 лютого, 24 лютого, 6 березня, 6 квітня, 12 квітня, 4 червня, 10 червня, 10 вересня, 18 вересня, 22 вересня, 3 листопада , 30 листопада, 18 грудня

Зодіак імені: Діва.

Планета: Меркурій.

Колір імені: Алий, блакитний.

Камінь-талісман: Жовтий сапфір.

Рослина: Каштан, мак і кропива.

Тварина: Сова, кінь.

Основні риси: Скромність, доброта, чуйність, хороша інтуїція, розвинений інтелект, товариськість, сприйнятливість.

Тип: Чоловіки-вершники, чоловіки-стріли - ті, хто просуває справу. Ім'я та характер. Це ім'я обдаровує людину широкої натурою.

Захар не любить рахувати гроші. Гостинний, надзвичайно турботливий як по відношенню до своїх, так і до чужих. Все, що він робить, позбавлено всякої користі. До нього всі тягнуться за співчуттям. Він дуже працьовитий. Домосед. Не п'є.

Доля: Зазвичай живе з зумовленою долею. Розташований до товариству, до застілля. Всяке страждання викликає у нього бажання негайно допомогти. І заради цього він готовий піти на власні незручності, понести певні жертви.

Психіка: Добре відчуває себе, коли активно бере участь у житті: в усе втручається, всім дає поради, щось змінює. Інакше відчуває себе нещасним і нікому не потрібним. До нього часто тягнуться жінки, які пережили нещасну любов. Нерідко сповідалися й знайшовши співчуття, вони виходять за них заміж.

Інтуїція: Надмірна. Сверхчувствітелен.

Інтелект: Дуже високого рівня.

Моральність: само уважний по відношенню до оточуючих його людей. Дружині довіряє, не схильний до зради. Так само відповідально відноситься і до своїх батьків. Це зразок сина, батька, чоловіка і друга! Однак їм править і вроджений егоїзм.

Здоров'я: Хороше, проте доставляє дрібні неприємності, особливо зір. Дуже швидко стомлюється, схильний до нервових і психічних перенапряжениям.

Сексуальність: З цим питанням у Захара є певні проблеми.

Шлюб: Одружується Захар пізно і, як правило, на жінці з дитиною. М'якість, незлобивість, природна нездатність до насильства призводять до того, що дружина займає командне положення в сім'ї. У цьому не буде нічого страшного, якщо вона тактовна, інакше можна травмувати чутливу натуру Захара. Він хороший сім'янин, але дружину занадто опікується. У нього найчастіше народжуються сини.

Захар ретельно контролює навчання дітей.

Сприятливі союзи: Адою, Ганною, Валентиною, Вірою, Бетою, Глафірою, Іриною, Любов'ю, Надією, Наталією, Ольгою або Поліною.

Несприятливі союзи: з Олександрою, Альбіною, Дариною, Інною, Ладою або Світланою.

Захоплення: Найбільше захоплення Захара - техніка. Любить виїжджати на природу. Якщо сяде на березі річки з вудкою, то швидше за все для того, щоб помилуватися красою природи, насолодитися співом птахів, кумкання жаб. Якщо є хоча б маленький клаптик землі, обов'язково посадить дерева або які-небудь інші рослини. Має схильність до квітів. У кіно любить мелодраму і різного роду романтичні історії. Охоче ​​й навіть із натхненням займається прибиранням квартири, залучаючи до рабо ту по будинку дітей, так як вважає, що праця - кращий спосіб правильного виховання. Сентиментальний. Любить тварин. У буквальному сенсі знаходить з ними спільну мову.

Поле діяльності: Може стати водієм. Але більше задоволення доставляє йому ремонт машини, її розбирання та збирання. Гуманітарні спеціальності вибирає рідше. І його активність залежить від обраної професії. Якщо робота не подобається, буде змінювати її до тих пір, поки не знайде потрібну.

Бізнес: В роботі терплячий. Якщо в сім'ї туговато із грішми, краще не посилати його на базар. Він не тільки не буде там торгуватися, але й, швидше за все, «забуде» взяти здачу. Потенційним кандидатом в удачливі підприємці може бути Захар Зіновійович.

Знаменитості: Павліашвілі.

З історії: Захар Григорович Чернишов (1796 - 1862) - декабрист. Здружився з Микитою Муравйовим - керівником таємного товариства. Був визнаний винним (верховним кримінальним судом) в тому, що «знав про умисел на царевбивство і належав до таємного товариства зі знанням цілей оного». Відбував термін у Читинській в'язниці. На Кавказі своєю доблестю дослужився до офіцерського чину. У 1856 г. йому повернули титул і всі права.