Значення імені «Жан»

У дитинстві живий, балакучий хлопчик, дружить з дітьми. Вчиться добре. У вільний час постійно шукає розваг. Дорослий Жан на роботі на хорошому рахунку. Любить їздити на велосипеді, слухати музику (в основному джазову). Любить спорт, займається футболом, плаванням, катається на ковзанах, лижах. Улюблені жанри - пригодницькі та історичні романи, спортивні розповіді. Подовгу розмовляє по телефону. Колекціонує монети. Книг він воліє ілюстровані журнали. Любить розповідати анекдоти. Живе без проблем, користується успіхом у дівчат, взагалі добре проводить час, граючи в шахи і карти. Річного Жана важко вивести з рівноваги, він завжди спокійний, незворушний.

Жан ласкавий, услужлів з тими, коп любить;

Він не терпить поруч із собою неблагожелателей. У фінансовому відношенні він завжди буде щасливий, він тонкий психолог, інтуїція підказує йому, з ким укласти вигідну угоду. Жан - поверхневий людина;

Oн любить товариство, і суспільство любить його.

Жан може глибоко вивчити деякі предмети з єдиною метою: блищати. Тим часом про інших більш важливих речах Жан не має жодного уявлення. Він дуже любить приймати гостей будинку, його вечора відрізняються витонченим смаком. Люблять водити машину, але самі її не ремонтують Куди б не приїхав Жан, він шукає нових друзів. Інтелект дозволяє йому скласти про все свою думку і мати широкий кругозір. Часто живе з батьками. Все знає, добре говорить, знає ce6е ціну, але серед безлічі цих достоїнств є один недолік, хоча і не великий, але від цього не менш важливий.

Жан обдарований, честолюбний, приємний компаньйон, скромний, стриманий, витончений, доброчесний. Грудневий Жан має звичку перебивати співрозмовника, нав'язуючи свою тему розмови. Довго, до тридцяти років не одружуються; народжуються у літніх - хлопчики у зимових - дівчинки.

Професії: архітектор, лікар, програміст, конструктор, закрійник верхнього одягу, швець, режисер, оператор, електронник, майстер з ремонту магнітофонів, електрик, цирковий акробат, художник юрист.