Значення імені «Ждан»

Слов'янське ім'я від слів бажаний, Жданов. За характером екстраверт. Вміє тримати себе в руках, що дозволяє йому обходити самі небажані ситуації. Проте в певних обставинах Ждан може бути агресивним.

Виховувати його неважко. Літній Ждан особливо легко піддається вихованню, має хороші манери, інтелігентний, приємний у спілкуванні. Однак йому важко пристосовуватися до навколишнього середовища, він суперечливий, одночасно об'єктивний і суб'єктивний.

Ждан відчуває величезну потребу цілком присвятити себе якій-небудь справі, громадської діяльності. У нього залізна воля, він гордий і незалежний, не дозволяє нікому сідати собі на шию. У нього міцна нервова система, сильний характер, але проявляються ці якості тільки в тих випадках, коли це дійсно необхідно.

Ждан відкидає будь-який примус і насильство як по відношенню до себе, так і у інших.

Якщо необхідно - він зробить все сам. Він не любить, коли йому дають кілька завдань одночасно, в таких випадках він губиться.

Ждан завжди говорить тільки те, що думає, але не завжди робить так, як каже. У нього глибокий, аналітичний склад розуму, він допитливий спостерігач, дуже допитливий, що іноді може послужити йому погану службу, поставивши у незручне становище.

Ждан скритний і стриманий. Часом йому хочеться кинутися в обійми того, кого він щиро любить, але самолюбство не дозволяє. Він завжди тримає себе кілька холодно з близькими, йому не дістає відкритості. Він активний, не любить зупинятися перед труднощами.

Ждан спритним і щасливий. Він комунікабельний, легко заводить нові знайомства. Може довго копатися в дрібницях, перш ніж приступить до суті справи. Роботу виконує чітко й акуратно.

Ждан воліє мати кілька обраних друзів, дружні стосунки, на його думку, повинні бути чистими і красивими. Не терпить фамільярності і вторгнення в своє особисте життя. Добре себе почуває, коли активний, поглинений улюбленою справою.

Любить давати поради, постійно прагнути бути комусь потрібним. Рідко кому він може довірити розпочату справу, покладається тільки на себе. Легко помічає найменшу нещирість ближніх, чітко дотримується загальноприйнятих моральних принципів. Дабрьскій Ждан (особливо з по батькові Дмитрович) - упертий, довго не одружується;

Дружині дуже важко пристосуватися до його характеру. Народжується у нього зазвичай хлопчик. Будинок в основному на плечах дружини. Не любить ходити в гості, але у себе приймає друзів охоче. У компанії весел товариський. Відданий сім'ї, намагається забезпечити її всім необхідним. Любить гарну нову меблі. Володіє гарним смаком. Липневий Ждан брезглів, рідко в якому будинку стане їсти. Любить зимову рибалку.