Значення імені «Жерар»

Особистість Жерара: Чоловік, що допомагає стояти світу.

Колір: Помаранчевий.

Основні риси: Сприйнятливість, моральність, здоров'я, воля.

Тотемна рослина: Жимолость.

Тотемна тварина: Зебу.

Знак: Телець.

Тип: Флегматики. Спокійні, терплячі. Незворушно спостерігають, як крутиться колесо фортуни, високо підносячи людей і опускаючи їх потім вниз. Вони скоріше спостерігачі, ніж філософи.

Психіка: Кілька неврівноважена, і це заважає їм діяти послідовно.

Воля: Величезна, що граничить з упертістю. Витрачають занадто багато енергії на те, щоб зломити опір оточуючих.

Збуджуваність: Вельми слабка.

Швидкість реакції: Замедленная.

Поле діяльності: Жерар досягає високих результатів у спорті. Їм подобається медицина, захоплюються парамедицина. З них виходять прекрасні хірурги, а також інженери, техніки, агрономи, тваринники, але насамперед - висококласні спортсмени.

Інтуїція: Ці люди здатні помічати найменшу нещирість у словах і вчинках оточуючих. Однак вони дуже наївні і довірливі і тому іноді потрапляють в неприємні історії, приховані наслідки яких своєчасно не змогли вгадати.

Інтелект: Люблять рухатися до мети повільно, крок за кроком, а не кавалерійським наскоком.

Сприйнятливість: Вони альтруїсти - з тих людей, на яких тримається світ. У них дуже розвинене почуття сім'ї, потребують розуміння і конкретному вираженні почуттів.

Моральність: Такі люди сприймають світ занадто схематично, по-книжному, для них існують тільки чорна і біла фарби. У товаристві друзів намагаються знайти почуття впевненості і захищеності.

Здоров'я: Стежать за своїм здоров'ям, цікавляться медициною і дотримуються дієти. Слабке місце - опорно-рухова система.

Сексуальність: Це предмет їхніх турбот. Впадають у паніку, кидаються між сильними бажаннями і боргом, який вони зобов'язані виконати. Прихильність до домашнього вогнища і сім'ї виручає їх у досить двозначних ситуаціях.

Активність: Активно залучаються до громадську діяльність - створення всіляких товариств і комітетів.

Товариськість: Спілкування з друзями здається їм марною тратою часу, якщо вже вони беруть участь в якійсь дружній гулянці, то швидше з ввічливості, ніж за бажанням.

Жерар краще проводити час в колі родини або будувати плани про майбутнє життя, де восторжествують любов і справедливість.

Висновок: Цим чоловікам дійсно здається, що на них тримається світ і вони незамінні. Чи можна вважати, що вони переоцінюють свої можливості? Хіба це важливо, якщо їм вдається переконати у своїй правоті інших і захопити їх за собою!