Значення імені «Зігфрід»

Особистість Зігфріда: Ті, хто ховаються.

Колір: Блакитний.

Основні риси: Інтуїція, воля, активність.

Тотемна рослина: Бузок.

Тотемна тварина: Краб.

Знак: Рак.

Тип: Щоб зрозуміти цих чоловіків, потрібно пам'ятати, що їх тотемною твариною є краб, який атакує клешнями, задкує, тягне свою жертву, а якщо боротьба нерівна - заривається в пісок.

Психіка: Інтроверти, це означає, що вони більше поглиблені в себе, тікають від дійсності, ховаючись у пісках своєї підсвідомості. Мають живою уявою. Часто намагаються заздалегідь виправдати свої дії, вчинки, особливо коли перелякані або бояться осуду.

Воля: На перший погляд, дуже сильна, але в їх рішучості є деяка нестійкість, хиткість.

Збуджуваність: В їх наполегливості відчувається якийсь неспокій, яке підкреслює деякий мінливість характеру.

Швидкість реакції: До дружби Зігфрід ставиться дуже серйозно, і нерідко пристрасна любов перероджується у них в дружбу, що подобається не всім жінкам. Відчувають страх, побоюються невдач, найчастіше необгрунтовано.

Поле діяльності: Їх не приваблює наука, вірніше, вони вчаться для себе самих. Це тип незалежних одинаків, що погано переносять педагогічний процес, вони не терплять примусу. Артистичні натури. Можуть стати талановитими акторами, режисерами, конферансьє, працівниками телебачення. Серед них зустрічаються мандрівники, моряки, юристи, люди, що віддалилися від суспільства, яке вони відкидають.

Інтуїція: Жіночого типу.

Інтелект: Синтетичний тип мислення. Мають надійної пам'яттю і просто лякаючою допитливістю.

Сприйнятливість: Їх важко зрозуміти, вони дуже незалежні, хоча і прагнуть знайти притулок, де могли б знайти турботу і спокій.

Моральність: Чи здатні на сумнівні вчинки.

Здоров'я Середня, легко перевтомлюються. Страждають шлунковими захворюваннями, тому повинні піклуватися про своє травленні.

Сексуальність: Їх сексуальність носить в основному умоглядний характер. Схильні мріяти про любов, замість того щоб жити нею. У їх чуттєвості є щось дитяче, - з підсвідомої тягою до материнського тепла.

Активність: Це не їх сильна сторона. Іноді виникає враження, що, працюючи, Зігфрід тільки й мріє про те, щоб повернутися додому, де зможе робити те, що їм подобається ... або взагалі нічого не робити!

Товариськість: Нерідко чекають від дружби чогось неможливого. Везіння, щасливий випадок допомагає їм вибратися з неприємних ситуацій.

Висновок: Вони все життя шукають опору в сильному партнері - будь то мати або дружина.