Значення імені «Зіновій»

Ім'я давньогрецького походження, буквальний переклад: Зевсового сила. Мають терплячим, спокійним, дуже добрим характером. Вони поступливі, люблять тварин, добре вчаться в школі. Це дуже цілеспрямовані й сумлінні люди й ніколи не обіцяють того, що не можуть зробити. Дуже віддані батькам, завжди піклуються про них. Вибирають професії артиста, лікаря, інженера, архітектора, закрійника. Хороші сім'янини, у всьому поступаються своїм дружинам, майже ніколи не сваряться. Народжуються хлопчики, більш прив'язані до батька, ніж до матері. У них завжди багато відданих друзів. Захоплюються живописом.

Зимові - складні люди, вони вперті, люблять сперечатися з приводу - їх товаришам по службі доводиться нелегко. Весняні - недовірливі й вразливі, приймають все близько до серця. Повільні в роботі, але акуратні й точні, не терплять, коли їх підганяють. Ранком люблять повалятися в ліжку. Їх захоплення - шахи. Люблять затівати з дітьми різні ігри, які самі придумують. Деякі женяться пізно через свою нерішучість і невпевненості. Історія появи цього імені починається від давньогрецького слова зенобіос, що означає Зевс і биос, то є життя. Ім'я Зіновій має значення богоугодно живе. На Русь ім'я потрапило з Візантії. Святий покровитель імені - свяшенномученік Зіновій. Він і його сестра Зіновія народилися в г. Егее, залишилися сиротами, потім роздали все своє багатство бідним і стали служити Господу.

Зіновій отримав від Бога чудесний дар - зцілювати хворих. Християни обрали його єпископом. Але в часи Діоклетіанова гоніння святий Зіновій загинув. Це було в 285 році, в цей же час загинула і його сестра, яка добровільно пішла на загибель слідом за своїм братом. У цей знаменний день ми хочемо привітати шановного іменинника, володаря настільки рідкісного для нас імені. Бажаємо йому величезного особистого щастя, здійснення всіх бажань і успіхів у роботі. Нехай щаслива зірка завжди вказує вірний шлях, навіть у найважчих випадках знаходиться поруч людина, здатна зрозуміти і допомогти. Бажаємо вам величезної любові, тому що вона здатна подолати найважчі обставини і осяяти світлом життя людини. Нехай ваші діти завжди радують свого батька успіхами. Міцного вам здоров'я, веселих днів і незабутніх вражень від подій, які відбуватимуться у вашому житті і в будні, і в свята.