Значення імені «Олександра»

«Олександра прагне до істини, і прагне в дусі чоловічому набагато більш, ніж носійки багатьох інших імен».

П.

Флоренський

Походження: Ім'я Олександра (простий. Лександра) - жіноча форма від імені грецького походження Олександр означає - захисниця людей, мужня, захист мужня, допомога надійна, мужня захисниця.

Значення: Хороше і гладке ім'я. Сильне і владне звучання цього імені створює образ володарки, солідної і незалежної. Вона виконана гідності і значущості, адміністративного авторитету та ідеологічної принциповості, що спирається на незламність свого потенціалу.

Іменини: 22 марта, 2 квітня, 6 травня, 31 травня, 17 липня, 13 жовтня, 19 листопада, 23 грудня

Зодіак імені: Овен.

Планета: Марс.

Колір імені: Сріблясто-сірий, блакитний, червоний в поєднанні з темно-коричневим.

Камінь-талісман: Авантюрін.

Рослина: Глід, кипарис, гортензія.

Тварина: Дог, гіпопотам.

Основні риси: Олександра зіткана з протиріч.

Тип: важко визначна. Жвава, неспокійна, невтомна, завжди поруч. Вона, як і її тотем глід, одночасно і зачаровує, і коле. Діє навмання, стрімголов. Потрапляє в безнадійні ситуації, з яких важко виплутатися.

Ім'я та характер: Зазвичай характер схожий з чоловічим. Її натура двоєдине і суперечлива.

Олександра все життя робить вигляд, що їй все на світі байдуже. Немов цураючись свого «мужнього імені», вона прагне бути особливо жіночною, елегантною, загадковою - і це їй цілком вдається. Мало знайдеться імен настільки чарівних, як це! У Олександрі немає бійцівських якостей: вона зговірливість, намагається посмішкою згладити будь-який конфлікт. У неї безліч друзів, вірніше, приятелів. Але душу свою вона береже в недоторканності навіть від найближчих. Якщо Саша - єдина дитина в сім'ї, то вона стає впертою і примхливої. Неохоче грає з іншими дітьми.

Психіка: Відчуває гостру потребу в обширних контактах зі світом. Добре розвинене, але трохи сумасбродное уяву. Любить перетворювати всіх, починаючи з батьків, у своїх рабів. Справляє враження замкнутого людини, але в душі вона чиста й чекає такий же щирості та правдивості від інших. Не прощає найменшого обману - можна назавжди позбутися її довіри. Секс в її свідомості виключений з категорії вищих емоційних відчуттів.

Інтуїція: Середня.

Моральність: Нестійка. Будь що буде, аби отримати бажане.

Здоров'я: Хороше. Але часто порушуються життєві цикли, нерегулярні менструації, іноді страждає безсонням і т. Слабкі місця - органи дихання, особливо легені. Бувають переломи.

Сексуальність: Часто піддається бурхливим поривам: все - або нічого! Тільки велика любов може її приборкати. Фізичне задоволення в сексі вона відчуває з великою інтенсивністю, але не здатна насолодитися ним. У любовній грі не проявляє ніякої ініціативи. На сексуальні теми розмовляти не любить, оскільки не може передати свої відчуття словами. Після бурхливої ​​ночі вона може вести себе так, як ніби нічого не сталося - ні ласкавого слова, ні усмішки. Темпераментом Олександри відповідають Володимир Олександр Сергій, Оскар Мирон Болеслав Олексій і Ярослав.

Шлюб: Шура з дитинства багато спілкується з хлопчиками, а з віком краще почуває себе в чоловічому товаристві. Заміж виходить пізно і стає не тільки прекрасною господинею, але і хорошим другом чоловіку. У неї багато дітей, це турботлива мама. Для сім'ї здатна зробити багато чого. Прикрасити кімнату буквально нічим, приготувати якусь немислиму блюдо, з нічого спорудити приголомшливий наряд.

Сприятливі союзи: з Анатолієм, Андрієм, Віктором, Іваном, Петром, Семеном, Юрієм.

Несприятливі союзи: Валентин Валерій Євгеній, Георгій, Микола Степан.

Захоплення: Любить подорожувати, проводити час за містом. Разом з чоловіком любить дивитися футбол або хокей. Володіючи хорошим здоров'ям, займається спортом, проявляє при цьому цілеспрямованість і домагається значних успіхів. Любить читати. Домашні справи її не приваблюють.

Поле діяльності: Займається всім, що пов'язано з поїздками, а також медициною. Дуже добре пристосовується до ситуації. Піддається чужому впливу.

Олександра прагне отримати вищу освіту, щоб відчувати себе впевнено в житті. Може стати лікарем, бухгалтером, учителем, директором, секретарем, водієм машини.

Бізнес: Життєвий шлях: шибеник - ділова жінка. У суспільстві і сім'ї настільки активна, що на ніжність не завжди вистачає сил. Успіхів домагається завдяки своїй працездатності.

Знаменитості: Захарова, Коллонтай, Маринина, Пахмутова, Яблочкина.

З історії: Олександра Миколаївна Якобі була рідкісної красунею. Її називали «Північної Венерою». «Прекрасна Александріна» дружила з Джузеппе Гарібальді, підтримувала його духовно і матеріально. Полум'яна натура і сувора краса її надихали багатьох художників (Верещагіна, Якобі та інших).