Значення імені «Аліса»

Походження: Ім'я Аліса від давньо-німецького - Малишка.

Похідні імені: Аліска, Аля, Ала.

Основні риси: Воля, товариськість, активність, інтелект.

Колір імені: Жовтий.

Тотемна рослина: Вереск.

Тотемна тварина: Короп.

Знак зодіаку: Риби.

Тип: Не судіть про Алісу по імені, навіть якщо їх тотемом є короп. Ці особи здатні доводити до кінця найважче і непосильний справу. Як правило, це жінки екстра-класу, що викликають симпатію у оточуючих людей.

Психіка: Швидше, вони люди справи. Їм легше щось зробити, ніж розповідати про це. У них чоловіча манера керувати і правити. Об'єктивні і впевнені в собі.

Воля: З дитинства дуже сильна. Навколо них мають бути люди з урівноваженою психікою, інакше вони повністю подавлять їх.

Збуджуваність: У цих жінках ви знайдете вірних друзів. Уміють дружити як з чоловіками, так і з жінками.

Швидкість реакції: Легко запалюються, але діють завжди з розрахунком.

Аліса любить суперечити і говорити «ні».

Поле діяльності: Ці жінки завжди здійснюють задумане. Найголовніше для них - вибрати професію. Вибирають роботу, де потрібно наказувати, навіть якщо це пов'язано з ризиком. Якщо вже зацікавляться мистецтвом, то обов'язково стануть скульпторами або художниками. У будь-якому випадку їм вдається обвести інших навколо пальця.

Інтуїція: В них є щось приховане, незвідане, оповите таємницею, що змушує навколишніх губитися в здогадах з приводу їх особи.

Інтелект: Аліса володіє синтетичним типом мислення. Однак потрібно стежити, щоб ці дівчатка не хапали по верхах, а вникали в суть проблеми.

Сприйнятливість: Хороша, але без перехлестов. Їм властива стриманість, не люблять виставляти свої почуття на огляд.

Моральність: Моральність цих жінок не встигає за їх діями, як інтендантський обоз за армією. Якщо їм вигідно, то можуть змінити свої моральні принципи.

Здоров'я: Їм здається, що у них - кінське здоров'я, тому не щадять себе, мало сплять, нераціонально харчуються, занадто багато працюють. Дрібні нездужання можуть ускладнити їх життя. Слабкі місця: вегетативна нервова система, статеві органи.

Сексуальність Аліси: Жінки з подібним типом характеру відчувають сильний потяг і прагнуть жити повним життям. Їх сексуальність - це все разом: ласощі, насолода, одухотворений секс, щастя і нещастя.

Активність: Активні і намагаються зробити кар'єру в професіях, що відносяться до розряду чоловічих.

Товариськість: Вони незрівнянні господині, відмінно готують і вміють розважати гостей, уміло і інтелігентно використовують вигідні знайомства в своїх інтересах.

Аліса з великою любов'ю ставиться до сім'ї, але з характеру таки незалежні.

Характеристика ім'я Аліса: чарівна дівчинка і, незважаючи на деяку лінощі, загальна улюблениця. Зовні схожа на батька. Це поступливі і прагматичні люди, вони дуже охайні, ощадливі, не люблять кидати гроші на вітер. Бридливі. Чоловіки їм чомусь попадаються з непростим характером, і Алісі доводиться прикласти багато зусиль, щоб у родині був мир. У них, як правило, одна дитина, найчастіше - син.

"Зимові": з суперечливим характером; наполегливі до впертості, принципові, але справедливі. Вони рішучі у вчинках і не шкодують про те, що зробили. У колективі більше дружать із колегами чоловічої статі, але намагаються триматися в тіні, нічим не виділяючись. Роблять свою справу спокійно й обов'язково доводять його до кінця.

«Літня» Аліса: м'якше, вона сентиментальна і абсолютно позбавлена ​​почуття заздрості.

Заміж виходять: пізно, але зі свекрухою їм вдається знайти спільну мову, і часто вони живуть разом з нею. Гостинні, уміють добре прийняти й розважити гостей. Люблять красиву антикварну посуд. За професією Аліса: лікар, архітектор, художник, конструктор, філолог, журналіст.

Висновок ім'я Аліса: У цих персон занадто твердий для жінки характер. У таких «тихих» жінках криються таємна сила і міць ...