Значення імені «Алла»

Від давньоарабської - буква. У Аллочці вже з дитинства можна помітити, що вона дуже цінує і любить себе. Виділяється серед дітей не тільки тим, що завжди трохи осторонь від їх пустощів і витівок, але й тим, що неодмінно постарається звернути на себе увагу новим платтям, лялькою, манерою поводитися. Аллочка може доводити маму до сліз, вимагаючи, щоб та по-іншому зав'язала їй бант. Навчається звичайно добре, посидючість і терпляча, з хорошою пам'яттю, але зірок з неба не вистачає - надто багато сил витрачається на те, щоб в побуті, в дрібницях бути не такою, як усі, виділитися з натовпу. Подруги недолюблюють Аллу через її зарозумілість, а хлопчики її не помічають, оскільки відчувають, що вони для Алли порожнє місце. В юності дружить з матір'ю. Перші шанувальники з'являються у Алли в студентські роки, часто це чи іноземці, або молоді люди з напівкримінальні світу, в яких її приваблює їх несхожість на оточуючих. Перші шлюби у цих жінок часто невдалі. Між першим і другим шлюбом проходить зазвичай тривалий час.

Алла знає собі ціну, вона вимоглива, капризна і так любить себе, що в неї залишається мало цього почуття для інших. Часто вона красива, але Алла зі скромними зовнішніми даними проте про себе теж вельми високої думки. Не проти прихвастнуть. З віком особливо проявляється властива Аллі і раніше деспотичность. Будь-яку людину, що потрапив до її оточення, Алла намагається підпорядкувати собі. Зарозумілість, здатність злитися через дрібниці, в тому числі і на себе, - все це створює серйозні проблеми в житті Алли. До того ж їй властиво спочатку щось зробити, а потім подумати, що неминуче призводить до багатьох помилок. У Алли є і хватка, і наполегливість. Їй ніколи не зраджує впевненість у собі і в своїх силах. І в побуті, і на виробництві вона прагне командувати. В молоді і зрілі роки Алла володіє хорошим здоров'ям, дуже енергійна, ніколи не втрачає дарма часу. Всі її мрії і плани реальні, розраховує вона тільки на свої сили. Смачно готує, серед близьких і знайомих славиться репутацією хорошого кулінара. У якомусь сенсі Алла могла б стати ідеальним партнером у шлюбі, якби у неї було побільше почуття гумору і трохи менше розважливості. Але Алла може домогтися непоганих успіхів поза сім'єю, займаючись, зокрема, бізнесом. Помічено, що Алли, колишні улюбленицями всієї родини, менш щасливі у дорослому житті.

Сексуальність імені Алла Ця жінка зберігає вірність до тих пір, поки впевнена, що її друг їй не зраджує. Вона мало цінує жіночу дружбу, більше дружить з чоловіками.

Алла - помітна, красива жінка, любить носити яскравий одяг і душитися вишуканими парфумами. Вона імпульсивна, енергійна, спрямована вгору. Відкидає довгі романтичні залицяння, поступово ведуть до близькості. У неї здорове ставлення до сексу. На її думку, він обов'язково повинен бути частиною залицяння. Платонічна любов - не в її натурі. Заради інтимної близькості вона може скасувати ділову зустріч. Вона ласкава й ніжна з партнером, любить красиво обставити інтимне побачення, зовнішні атрибути збільшують її насолоду сексом.

Алла неймовірно ревнива і підозріла, викривши або просто запідозривши коханого в невірності, стає непередбачуваною, може влаштувати суперниці бурхливу сцену, проявивши весь свій гарячий норов. Її подружжя часто не складається. Вийшовши заміж, вона живе мріями про велике кохання, всеохоплюючої пристрасті.

Її сексуальна поведінка багато в чому залежить від партнера: їй чужі забобони, хибне розуміння того, що прийнятно в сексі, вона охоче відгукується на еротичні ласки, але сама ініціативи майже не проявляє. Сила її статевого потягу в значній мірі залежить від її психологічного стану, душевного комфорту і визначається тим, наскільки тривала її інтимний зв'язок з цим партнером.

Алла надає великого значення сексу, не роблячи з нього культу, і вміє талановито користуватися ним, наприклад, якщо потрібно відновити розірвані стосунки з чоловіком. Чоловіки Алли повинні бути зимовими.