Значення імені «Анабель»

Особистість Анабель: Випромінюючі світло.

Колір: Блакитний.

Основні риси: Воля, інтуїція, активність, сексуальність.

Тотемна рослина: Чорниця.

Тотемна тварина: Рись.

Знак: Скорпіон.

Тип: Досить подивитися в очі дівчині з цим ім'ям, щоб зрозуміти, яким був погляд нашої праматері Єви: у них є пристрасність перших ранкових променів. Дуже нахабні - справжні шибеники, підстерігають жертву, як їх тотемна тварина рись. Дорослішаючи, справляють враження людей, що володіють якимось таємним знанням, читають книгу життя.

Психіка: Інтроверти, не піддаються впливу, володіють неймовірною пам'яттю.

Воля: Сильна.

Анабель хоче мати все. І негайно! Вірить тільки в себе.

Збуджуваність: Сильна, що, на щастя, врівноважується титанічною волею.

Швидкість реакції: Тип гарячий і жаркий. Ці жінки надають всім опір, що часто заважає їм в житті. Вони мстиві гордячки, конфліктні і скандальні. Не слухають чужих порад, як би корисні вони не були.

Активність: У школі у них виникає багато проблем, вони сперечаються з вчителями і особливо конфліктують з вчительками.

Мрія Анабель: стати артисткою, художницею; співачкою; скульптором.

Інтуїція: Ними керує ясновидіння. Передчувають, відгадують, обволікають вас своєю чарівністю. Чоловіки дуже швидко переконуються в цьому.

Інтелект: Занадто аналітичне. Їх рисячі очі нічого не пропускають. Завдяки миловидності і чарівності можуть схилити на свою сторону не тільки близьких.

Сприйнятливість: Дуже розбірливі. Люблять тільки те, що належить їм.

Анабель-королева, що потребує підданих.

Моральність: Не надто сувора. Їм здається, що вони мають право розпоряджатися моральними принципами і міняти їх на свій розсуд.

Здоров'я: У них крихкі кістки і дуже «вразливий» шлунок. Не радимо нехтувати дієтою і пізно вечеряти. Можливі нещасні випадки, пов'язані з автотранспортом. У дитинстві необхідно стежити за очима.

Сексуальність: Секс для них - це все або нічого. Все - коли люблять. Нічого - коли не люблять.

Поле діяльності: Медицина, особливо парамедицина. Можуть стати досвідченими інженерами. Уміють розповідати і примушують слухати себе.

Товариськість: Приймають у себе гостей, які їм подобаються, інших виставляють за двері. Було б чудово, якби вони вибрали собі чоловіка-флегматика. До речі, люблять колекціонувати чоловіків без розбору.

Висновок: Зробити якийсь певний висновок практично неможливо. Вони постійно всі починають з нуля, ні заміжжя, ні прийшла зрілість не є для них перешкодою.