Значення імені «Ангеліна»

Від грецького - вісниця.

Ангеліна часто народжується в сім'ї, де батьки не ладнають один з одним і нерідко розходяться. В якійсь мірі це накладає відбиток на характер дівчинки, більше схожий на характер матері. Дуже дратівлива, уперта, любить командувати іншими дітьми, ні в чому не поступиться матері. У школі займається неважливо, ходить туди неохоче. Можна сказати, що ці дівчатка з тих, про яких кажуть, що вони самі себе виховали. Ангеліни не розраховують ні на чию допомогу, у всьому покладаючись тільки на себе. Вони хороші, гостинні господині, воліють приймати гостей у себе, ніж самим ходити в гості, оскільки важкуваті на підйом. Народжені взимку - з трохи чоловічим характером. Якщо їм буде вигідно, можуть і обдурити, уперті, переконати їх у чомусь дуже важко. Літнім властива довірливість, яка часом обертається їм по шкоду. Вони рано виходять заміж, але часто не дуже вдало. Таким же невдалим буває шлюб і у осінніх Ангелин.

Сексуальність імені Ангеліна Ангеліна - спекотна жінка, вона прагне до насолоди, збуджуючись від поцілунку або ласкавого інтимного дотику руки партнера до її грудей. Вона вельми вимоглива до свого друга, добре володіє технікою сексу, любить імпровізувати і заохочує партнера до того ж.

Ангеліна нетерпляча, не витрачає часу на сексуальну адаптацію, якщо чоловік не в змозі задовольнити її претензії, вона холоднокровно розриває з ним, не роблячи з цього трагедії.

Ангеліна намагається не звужувати сексуальних відносин з партнером до статевого акту і цілком віддається любовним ласкам. Їй чужі чоловіки, які мало не з перших хвилин контакту переходять до злягання, вона не бажає позбавляти себе багатьох радостей і насолоди. Сексуальна установка Ангеліни - це завжди установка на оргазм, на отримання граничного задоволення, а не на просте зняття напруги.

Ангеліна егоїстична й, як би не любила свого чоловіка, завжди прагне, насамперед, до власного насолоди і, лише отримавши від чоловіка все, що потрібно, здатна згадати про нього. Від інтимної близькості Ангеліна чекає також емоційного злету, відчуття щастя і радості буття. Вона досить відверта з чоловіком, без сорому може говорити з ним на сексуальні теми, любов Ангеліни - це саме п'янке почуття, яке тільки може випробувати чоловік. Вона знає свої здібності і вміє тонко ними користуватися. Зимова Ангеліна в сексі рационалистична, відноситься до інтимної близькості занадто серйозно, переборщуючи в сенсі техніки. Їй не вистачає натхнення, легкості, фантазії.