Значення імені «Антоніна»

Походження: Ім'я Антоніна (нар. Антонида) - жіноча форма від імен римських імператорів Антонін, Антониус або ім'я Антон (стар. Антоній), що стався від римського родового імені Антониус.

У перекладі з латинської означає: розлога, придбання, порівняння і противниця, з грецької - приобретающая взамін. Родинне Антону, це ім'я зовсім іншого складу.

Значення: Антоніна (іноді вживається форма Антонида що значить - дочка Антонія) - добрий, просте, красиве і гладке ім'я, а крім того, ще округле і повільне. Плавне, але щільне і наповнене звучання цього імені створює відчуття спокійної привітності та доброти. Ім'я старовинне, але не пішло в забуття, подібно Євдокії і Парасці, а живе. У наш час, хоча й не часто, його все ж дають новонародженим дівчаткам.

Іменини: 22 січня, 30 січня, 14 березня, 20 березня, 23 червня, 26 червня, 10 серпня

Зодіак імені: Риби.

Планета: Юпітер.

Колір імені: Синій, червоний; білий і синій, облямовані вузькою червоною смужкою; поєднання щільного білого з бежево-червоним.

Камінь-талісман: Сапфір.

Рослина: Верба, лілія, півонія.

Тварина: Качка, оселедець.

Основні риси: Чуйність, збудливість, сприйнятливість.

Тип: Довірлива. Як качка, яка впевнено почуває себе на воді, але гірше - на суші, так і Антоніна розквітає в доброзичливій середовищі, хоча важко переносить умови повсякденного життя.

Ім'я та характер: Антонина немов би народжується для того, щоб стати берегинею домашнього вогнища. Не знайти більш турботливою і вмілої господині і кулінаркі. Вона розважлива й спрямована на те, щоб забезпечити сім'ї достаток і щастя. Ніяких ознак відстороненого романтизму! Ніяких дурних рад. Вона практична, чуйна і добра. Заради збереження сім'ї стерпить усе. На роботі вона також скрупульозна, докладно і пунктуальна. У неї все завжди «розкладено по поличках». Це жінка, яка вміє слухати ... У дитинстві Тоня любить керувати і командувати. Їй подобається бути вихователькою для найменших - і вони їй із задоволенням підкоряються. Вона великодушно «прощає» пустощі підопічних. Дорослі довіряють дівчинці малюків, і вона не обманює їх довіри. Вдома вона - перша помічниця: доглядає за молодшими братиками і сестричками.

Доля: Доля Антоніни складається часто не дуже легко і гладко, хоча вона завжди несе з собою доброту, ніжність і надійність. Зазвичай Антоніна яскрава, радісна, легка і хоробра, хоча ці ознаки не настільки явні. Як правило, Антоніна щира, відкрита і легко ранима. Їй люблять поплакатися, полегшити душу, вона ж свої проблеми тактовно тримає при собі.

Психіка: Біжить від реальності в нескінченні мрії. Схильна психічним депресій. Рефлексія роздирає її ніжну душу.

Інтуїція: Незвичайна. Вміє розгадувати сни. Однак легко піддається чужому впливу. Їй не вистачає впевненості в собі.

Інтелект: Синтетичний тип мислення, що сприяє успіху в житті. Однак інтелект кілька пригнічений через нерішучість і несміливості.

Моральність: Це поняття для неї нічого не значить. Вона попросту виключає для себе всяку моральну відповідальність за що б то не було.

Здоров'я: Обов'язково треба дотримуватися збалансованої дієти, відпочивати після обіду і ходити на прогулянки.

Сексуальність: Слабка.

Секс для неї представляє ту область, яка її лякає. Гаразд складена, з м'якими лініями, лірична. М'яка впевненість і солідність цільних і плавних форм. Опора на внутрішній рівень налаштовує на заступництво і зовнішній прояв, сумірне з цим рівнем. Антоніну постійно оточує безліч шанувальників. У відносинах з ними вона безтурботна, не обтяжує себе тим, щоб бути вірною комусь одному. Підвищеною сексуальністю володіє Антоніна Дмитрівна.

Шлюб: Вийшовши заміж, Антоніна перетворюється в зразкову хазяйку. Вона чуйна, у неї багато подруг.

Сприятливі союзи: з Віталієм, Олегом, Сергієм, Семеном, Юрієм.

Несприятливі союзи: з Іваном, Ігорем, Костянтином, Микитою, Федором.

Захоплення: Віддає перевагу приготувати смачний обід, зробити прибирання в квартирі, сходити в магазин за покупками. Раптово може захопитися і повести за собою.

Поле діяльності: У далекому минулому такі жінки, очевидно, були чудовими ангелами в повітряних сукнях.

Антоніна може отримати спеціальність вчительки, виховательки, лікаря, кравчині. Працює за необхідності доглядачем у музеї, архіваріусом, бібліотекарем, лаборантом.

Бізнес: Хоча робота не є для неї головним у житті, властива їй сумлінність дозволяє завжди залишатися на хорошому рахунку, та й з колегами і подругами вона не конфліктує. Має непогані організаторськими здібностями. Але на посаді керівника у неї можуть виявлятися деспотичні риси. Всі сили і помисли її спрямовані на забезпечення щастя й достатку в родині. Вміє підтримати і словом, і ділом, і грошима.

Знаменитості: Нежданова, Приходько, Середина.

З історії: Обачлива Антоніна, дружина Велізарія, дочка наїзника візантійського цирку, була подругою Феодори, дружини імператора Юстиніана I. Владна, жорстока і схильна до інтриг, вона допомагала Феодоре у всіх її злочини та, в свою чергу, користувалася могутнім сприянням імператриці для нещадного переслідування своїх ворогів. Після смерті Велізарія Антоніна заснувала монастир.

Енергетика і Карма імені: загалом енергетика цього імені має гарну, врівноваженою рухливістю, добродушністю і життєрадісністю, але у нього дві сторони, дві особи. Зазвичай це призводить до того, що з дитинства у Тоні отримують розвиток такі якості, як привітність, веселість, добродушність. Вона досить швидко схоплює інформацію, що в школі компенсує її непосидючість і схильність до грайливості. Проте вже тоді в глибинах її душі починає прокидатися інша сторона імені - зібрана, врівноважена Ніна не чужа деякої владності і розважливості. Втім, швидше за все, зовні це не проявиться ніяк, просто життєрадісність і добродушність Тоні стануть трохи більш обачні, а саму її почнуть залучати не стільки веселі ігри, скільки можливість досягнення конкретних, прагматичних цілей.

Зазвичай це відбувається поволі, і навіть самої Тонею, швидше за все, буде сприйматися як природний процес повзросления. Проте дуже багато що в її долі залежить від виховання, а саме від того, яка сторона її характеру отримає більший розвиток. Веселі та безтурботні батьки часто не дають повністю проявитися її розважливості, з іншого боку, надмірно меркантильне оточення може і Антоніну зробити надмірно прагматичною, що часто призводить до втрати її життєрадісності. Проте найчастіше вона так і залишається товариською Тонею, добродушність якої поєднує в собі людинолюбство і турботу про себе самої. При цьому з близькими людьми вона частенько не проти покомандувати, проте до своевольства справа не доходить, обачність зазвичай допомагає їй вчасно зупинитися, а почуття гумору - перевести все на жарт. Втім, у нещирості її важко запідозрити, хіба що в тих випадках, коли розважливість все ж переважає. У цьому випадку у неї в зовнішньому житті залишиться все добре, коли як всередині вона, швидше за все, буде відчувати явний недолік тепла, намагаючись знайти його в своїх близьких. На жаль, єдиний спосіб знайти це тепло - це пошукати його в собі самій. Проте більшість носительок цього імені чудово поєднують любов до ближнього з любов'ю до себе самої, що робить Тоню хорошою господинею і турботливою дружиною і матір'ю. Її добродушна енергія привносить в сім'ю атмосферу веселощів і благополуччя, головне, щоб зайвий прагматизм не зруйнував все це.

Секрети спілкування: Якщо ви хочете довірити Тоне-яку таємницю, то зробіть це так, щоб і вона була зацікавлена ​​в її збереження. Не варто також зайво сподіватися на її м'якість, навряд чи вона легко відступить від своєї вигоди, хіба що в надії коли-небудь використовувати свою добру справу.