Значення імені «Чеслава»

Слов'янське - честь і слава. У ранньому дитинстві хвороблива дитина, з неврівноваженою нервовою системою. Зовні схожа на батька, за характером - у матір. Уперта і наполеглива, погано піддається вихованню. Дівчинка дратівлива і капризна. Подорослішавши, стає замкнутою, нерішучою, але все ж залишається впертою. Можуть виникнути проблеми з молодими людьми через надзвичайну скромність дівчини, її сором'язливості. З дитинства любить товариство старших, з однолітками їй нецікаво. Вона повільна в діях, довго приймає рішення. Її внутрішній світ недоступний навіть тим, кого вона вважає друзями. Вранці Чеславу краще не будити - її реакція може бути занадто несподіваною. Дуже любить тварин. Вона завжди бореться за справедливість, чесна і принципова. Обожнює дітей, і не тільки своїх. Груднева занадто товариська, відчуває гостру необхідність в увазі ближніх, щоденному спілкуванні з друзями. Прагне до загального визнання, але в той же час не терпить порожній похвали, необ'єктивної оцінки своїх здібностей. Весняна - невиправна фантазерка. Їй легко даються іноземні мови. Володіє талантом актриси, літературними здібностями. Літня добра, лагідна, але кілька імпульсивна. Безтурботна і легковажна. Може зробити необдуманий вчинок і лише потім аналізувати свої дії. Повільно просувається по службі, не вміє пристосовуватися до обставин, що склалися, конфліктує з начальством. Обожнює подорожувати, не може довго всидіти на одному місці. У літньої Чеслави частіше народжуються хлопчики. Осіння Чеслава спокійна, врівноважена, але не така життєрадісна, як зимова. Ненав'язлива. Розважлива, серйозна, розважлива. Гостинна, любить влаштовувати вечірки. Їй добре дається малювання, захоплюється ліпленням, прекрасно в'яже.

У шлюбі народжуються різностатеві діти. Зимова - більш розторопні і рішуча. Чуйна і співчутливо, намагається абсолютно безкорисливо всім допомогти. Дуже працелюбна. Однак легкоранима. У неї завжди гарний настрій, а погане не любить показувати.

Чеслава ніколи не піде на примирення, навіть якщо винна. Якщо хтось її образить, втратить шанс бути в числі її приятелів.