Значення імені «Даніела»

Походження: Даніела з давньоєврейської - «бог мій суддя».

Особистість Даніели: Ті, хто все обмірковують.

Колір: Фіолетовий.

Основні риси: Товариськість, інтелект, активність, здоров'я.

Тотемна рослина: Фіалка.

Тотемна тварина: Малинівка.

Знак: Водолій.

Тип: Скромні з вигляду, але не дають забути про себе, як і їх тотем - фіалка. Це дуже правдиві натури, з досить-таки суперечливими рисами характеру, одночасно стримані і бажаючі подобатися.

Психіка: Намагаючись знайти власну індивідуальність, часом замикаються в собі. Їм не вистачає сміливості і впевненості у власних силах. Вміють користуватися своєю нерішучістю.

Воля: Дуже сильна, в поєднанні з розвиненим почуттям обов'язку допомагає їм досягати успіху.

Збуджуваність: Люди з таким типом характеру відмінно знають, де межа, до якого можна діяти, а де слід зупинитися і не переходити межі дозволеного.

Швидкість реакції: Дуже повільна. Деякі з них здаються втіленням покори та терпіння, чтокак раз і допомагає їм доводити до кінця свої плани.

Поле діяльності: Створюється враження, що їм більше подобається примушувати до роботи інших, ніж працювати самим. У них немає якихось особливих амбіцій, однак вони прекрасно знають, яку дорогу вибрати. Даніела любить спорт, вони стає чудовими плавчиха. Успіх їм приносить все, що пов'язано з електронікою, радіо, телебаченням. Можуть працювати педіатрами або в дошкільних дитячих установах, так як люблять маленьких дітей. І не забувайте, що часто їм вдається обійти свого шефа!

Інтуїція: Хороша. До того ще вони володіють прекрасним знанням людської психології. Знають, яку сторінку слід вирвати. Люблять грати роль «жінки-дитини» і до старості носять всякі бантики, рюшечки і др.

Інтелект: У них синтетичний склад розуму, який дозволяє уникати життєвих помилок. Вони чудово бачать всі обставини, супутні даній справі.

Сприйнятливість: В їх чутливості є певна частка фальшивої наївності і награною невинності, які справляють сильне враження на чоловіків.

Моральність: Це таємничі жінки. Їм вдається бути лукавість, вводячи в оману інших. Рідні та близькі Даніели, будьте уважні ...

Здоров'я: Відмінне, служить їм протягом багатьох років. Схильні до повноти. Цим жінкам не заважає звернути увагу на суглоби і коліна і обережно займатися зимовими видами спорту.

Сексуальність: Сильна і складна. Тут і розрахунок, і спонтанність, страхи і чуттєвість, що граничить з мазохізмом. Ці жінки не відчувають потреби в материнстві, на цьому грунті у них можуть виникнути в житті проблеми.

Активність: Вони більше говорять, ніж роблять.

Товариськість: Завжди готові надати послугу, навіть якщо і роблять це з розрахунком. Чудові господині, гостей приймають з шиком, можуть навіть влізти в борги, аби пустити пил в очі.

Характеристика: Жінки з таким ім'ям імпульсивні, їх приваблює все нове. Обмежувати їх фізичну активність небажано.

У школі Даніела: любить займатися спортом, її завжди стимулює атмосфера змагання. Віддає перевагу бути першою; якщо їй не вдається це - вона може втратити інтерес до даного роду діяльності і шукає іншу, де вона змогла б досягти успіху. При її енергії їй вистачає завзятості у досягненні мети.

Даніела намагається розвинути в собі відсутні якості, приводить в будинок друзів, з якими вчиться в школі. Їй ніколи не можна відповідати агресивністю на її агресивність, жорстокістю - на жорстокість, інакше в ній виробляється неправильний підхід до інших людей. Її запальність можна рішуче присікти, звертаючись з нею спокійно і ласкаво. Для цього її слід оточити привабливими для неї книгами, привернути увагу до мультфільму, що йде по ТБ. Нехай ці книги і фільми розповідають про благородних героїв - Даніела буде вбирати їх доброту і добреть сама, а в характері її буде вироблятися завзятість, наполегливість, життєрадісність і доброзичливість до оточуючих. Вона небайдужа до мистецтва, особливо до музики.

Даніела вранці: пробуджується важко, тому її потрібно в дитинстві привчати рано лягати спати. Доросла Даніела, прийнявши одного разу рішення, буде наполегливо проводити його в життя. Але її основна складність в тому, що вона любить хапатися відразу за дві справи і жодне не доводить до кінця. Їй доведеться проявляти чимало терпіння, щоб навчитися не розкидатися і завершувати почате.

Даніела здатна до вивчення іноземних мов, але через незібраність вивчення їх йде повільно, незважаючи на те що пам'ять у неї відмінна і вона все швидко схоплює. У житті Даніели чергуються періоди невдач і успіхів, але честолюбства їй не позичати: володіючи силою волі, вона домагається більших успіхів. Іноді на її справи впливають негативні висловлювання колег: вона імпульсивна, тому гостро реагує на це.

Закінчуючи інститут: вона не завжди працює за обраною спеціальністю. З неї виходить хороший педагог дошкільних класів, програміст, економіст, диктор телебачення, архітектор, дизайнер, мистецтвознавець, екскурсовод, продавець, фотомодель, манекенниця, секретар-референт, актриса театру.

Даніела володіє хорошими організаторськими здібностями і не виносить підлеглого положення. Якби вона цілеспрямовано застосувала свої сили і здібності, то змогла б домогтися грандіозних успіхів у роботі.

Висновок: Навіть досягаючи великих успіхів, Даніела залишається неспокійною, може бути, підсвідомо розуміючи, що їх успіхи не є відображенням їх заслуг.