Значення імені «Дар'я»

Походження: Ім'я Дар'я (стар. Дарія) - жіночий варіант імені перського царя Дарія (Дарайавауша).

У перекладі з древнеперсидского означає: сильна, що перемагає, володарка, що володіє, володіє багатством, вогонь великий, переможниця. Сильно і правильно поставлене наголос в цьому звучанні ставить акцент на головному. Воно стверджує силу даного і віру в те, що є.

Значення: Значне, гарне і яскраве ім'я. Дуже радісне, але грубувате. Є явна тенденція до зростання популярності цього імені.

Іменини, святі покровителі: 1 апреля, 4 квітня, 17 серпня

Зодіак імені: Овен.

Планета: Марс.

Колір імені: Яскраво-червоний, червоний, яскраво-червоний, червоно-коричневий.

Камінь-талісман: Кровавик.

Рослина: Горобина, анемона, чебрець.

Тварина: Жираф, комар.

Основні риси: Товариськість, сприйнятливість, збудливість, артистичність.

Тип: Чутлива жінка, флегматична, як і її тотем жираф. Є в ній щось від дитини. Збуджує інтерес. Мила і легка в спільного життя. Швидко пристосовується до будь-якої ситуації.

Ім'я та характер: Дарья дуже кмітлива - схоплює на льоту. І хоча їй не вистачає завзятості і працьовитості, життя складається досить вдало. У неї прекрасний смак, багата фантазія. Вона гостра на язик, влюблива, дуже приваблива. Дуже яскрава особистість, що обожнює потрапляти у всякі гострі ситуації.

Дар'я - вогняна жінка ... У дитинстві Даша часто командує своїми однолітками в іграх. Вона смишлен, імпульсивна у вчинках. Може швидко навести порядок серед дітей і навіть побитися з бешкетниками. Не виносить самітності, любить гучні й веселі ігри. Багато допомагає мамі по будинку. Привчена до організованості й наполегливості. Навчається непогано, але їй не вистачає посидючості. Зате має гарну пам'ять і природного кмітливістю. Від громадської роботи намагається ухилитися.

Дар'я аж ніяк не дріб'язкова, завжди вірна друзям, серцевої прихильності. Красива людина. Мужність, грубість і хоробрість закладені в ній спочатку, а всі світлі і радісні якості з'являються поступово.

Психіка: Це жінка з сильними, швидко виникаючими почуттями, але не необачна. Рішучість у думках і вчинках, авторитарність і непередбачуваність суджень. Відкрита світу і досить тверезо оцінює те що. Любить оточувати себе людьми. Від найменшої критики втрачається, відчуває почуття занепокоєння, весь час розмірковуючи над тим, погано чи добре вона вчинила, люблять її чи ні? Довго гніватися не здатна.

Інтуїція: Дарья позбавлена ​​інтуїції.

Інтелект: Аналітичний розум, але немає допитливості. Про себе дуже високої думки.

Моральність: Її вільне поведінка наводить на думку, що для Дар'ї не існує норм моралі, але це не зовсім так. Добра і хоробра, що володіє сильною волею, вона сміливо бере на себе відповідальність за інших.

Здоров'я: Дарині палити не можна, так як вона схильна до захворювань легенів і бронхів.

Сексуальність: Неможливо розпізнати її бажання: є воно чи ні. У сексі Дар'я відрізняється безпосередністю, спонтанністю. Любить говорити чоловікові під час близькості спекотні, іноді безсоромні слова. Пекуча, згоріти в її полум'я - одне задоволення! Чим сильніше вона прив'язана до чоловіка, тим відвертіше її сексуальну поведінку. Для Дар'ї гарні Іван Антон Юрій, Михайло Петро ​​Федір, В'ячеслав і Андрій.

Шлюб: Дарья - домувальниця, іноді лінива. У подружжі намагається зберегти незалежність, але чоловікові не змінює. У сім'ї - глава. Буває різкій. Її сім'я завжди дружна, весела і гостинна. Вдома вона майстер на всі руки. Ладнає з усіма родичами, при сторонніх мужа не лає.

Сприятливі союзи: з Олександром, Антоном, Іваном, Євгеном, Сергієм, Юрієм.

Несприятливі союзи: з Олегом, Семеном, Федором, Філіпом та Олексієм.

Захоплення: Добре шиє і в'яже, одягається зі смаком. Її пристрасть - всілякі варення, соління, консервування. Любить кокетувати.

Поле діяльності: Часто змінює місце роботи. Найбільше їй підходить робота журналіста, психолога, страхового агента.

Бізнес: У бізнесі Дарина може піти досить далеко. У колективі її люблять, але побоюються. Може керувати групою, бригадою, невеликим співтовариством, будучи об'єднуючим і сплачивающим початком. Підлеглі її поважають, а начальство (навіть якщо вона займає найменшу, рядову посаду) побоюється і намагається вести себе при ній більш-менш стримано. Її чудова риса - доводити будь розпочату справу до завершення.

Знаменитості: Гармаш, Дроздовська, Дьяченко, Жигаліна, Леонова, Михайлова, Мітіна, Полотнюк (Вільде), Салтикова (Салтичиха), Щербатова (Мамонова).