Значення імені «Діана»

Походження: Діана з латинської - божественна. У давньоримській міфології - Богиня місяця і полювання (у давньогрецькій міфології Діані відповідає Артеміда).

Похідні: Діанка, Діна Дія, Ана, Аня.

Основні риси: Воля, активність, працездатність, інтелект.

Тотемна рослина: Груша.

Тотемна тварина: Леопард.

Знак: Телець.

Тип: Це борці з сильним, часом важким характером. Не розлучаються легко з тим, що тримають в руках, було б необережністю вирвати у них здобич, і не дивно - адже їх тотемом є леопард.

Психіка: Навіть у гніві не втрачають контролю над собою. Є у цих амазонок якась неспокійна сила характеру, часто переходить у фанатизм.

Воля: Непохитна, присмачена активністю хижака.

Збуджуваність: Сильна, хоча і жіночого типу. Врівноважені в дружбі і любові, приховують свої почуття і прихильності, поки не переконаються у безкорисливості інших. До невдач ставляться спокійно, витримкою і терпінням долають будь-які перешкоди.

Швидкість реакції: Відповідає ситуації. Всі оцінюють згідно своїм власним критеріям.

Діана не піддаються впливу, їх важко переконати змінити свої рішення, навіть якщо вони неправі. Впевненість у собі межує у них з погордою і пихою.

Поле діяльності: Робота для них іноді броня, іноді провокація, але завжди - пристрасть! Вони не згодні з існуючою думкою, ніби жінки відіграють другорядну роль в житті. Лікарі, медсестри, політичні чи громадські діячі, керівники підприємств - все це вони! Мають загостреним почуттям відповідальності.

Інтуїція: Їм не вистачає уяви і натхнення, завжди керуються логікою.

Інтелект: Мають холодним, розважливим розумом. Їм бракує людського тепла, без якого не існує справжнього інтелекту.

Сприйнятливість: Про ці дівчатах не можна сказати, що вони тримаються за материнську спідницю. Дуже рано стають незалежними. Негативно ставляться до слабкості, сентиментальності, бурхливого виразу почуттів.

Моральність: Дотримуються строгих норм моралі, нічого не прощають і завжди зуміють нагадати вам про давні провинах.

Здоров'я: Мають величезними запасами здоров'я, не піддаються ні втоми, ні хвороб. Слабкі місця - печінка і статеві органи.

Сексуальність: Зробили б все, щоб навіть не чути про це.

Секс для них - табу, вони нікому не дозволяють втручатися в своє інтимне життя.

Характеристика: Зростають спокійними, добрими і слухняними дітьми. Вони поступливі, чуйні до чужого горя і дуже жалісливі. Маленькій Діані не раз дістається від мами за те, що приносить додому бездомних кошенят. Ім'я Діана звучить твердо, і в характері цієї дівчини дійсно досить прагматичності, твердості і навіть впертості. Завдяки цим якостям їй вдається домогтися життєвого успіху. Разом з тим Діана - добра людина, вона, як і в дитинстві, чуйна і завжди готова безкорисливо допомогти потрапив у біду людині. Однак обдурити Діану нелегко - вона наділена прекрасною інтуїцією. Співчутлива сама, вона не терпить людей холодних, байдужих, які вважають себе «врівноваженими».

Діана - хороша господиня, гостинна і хлібосольна.

Її улюблені кольори: блакитний, фіолетовий, чорний.

«Зіміна»: з важким, трохи чоловічим характером, вони вперті, завжди зроблять по-своєму, навіть якщо розуміють, що неправі; з власною матір'ю не ладять. Вони безперечні лідери й у будинку, і на роботі, де у них багато друзів, в основному - чоловіки. Рішучі і впевнені в собі - візьмуться за будь-яку справу і виконають його. Уміють швидко розташувати до себе людей, але так само швидко і без жалю розлучаться, якщо вимагатимуть обставини. Часто бувають у шлюбі двічі.

За професій Діани: інженери, креслярки, актриси, балерини, перукарі, педагоги, кравчині, мистецтвознавці, модельєри.

Вірним і надійним чоловіком Діані може стати: Артур Борис, Мирон Оскар Михайло Петро ​​Андрій, Борислав Олесь. На тих, кого звуть Владиславом, Едуардом, Мирославом, Дональдом або Емілем, - надій мало.