Значення імені «Єфімія»

Жіноча форма імені Юхим перекладається з давньогрецької як «благочестива». Дуже допитлива дівчинка, яка любить проводити час в суспільстві дорослих, і, як старенька, знає все і про всіх.

Єфімія до всього придивляється, всім цікавиться, все запам'ятовує. Батькам слід звернути увагу на ці якості дівчинки і привчати її побільше читати, давати їй пізнавальну літературу. Прекрасна пам'ять Ефімії і бажання дізнатися якомога більше можуть послужити їй гарну службу. Її допитливий розум здатний, як губка, вбирати будь-яку інформацію, а пізнання Ефімії в будь-якій сфері просто дивовижні. Це надзвичайно талановита, різнобічно обдарована особистість. У шкільні роки Єфімія проявляє надзвичайну наполегливість, завзятість у придбанні знань, старанність і акуратність, обов'язковість і відповідальність. Вона дуже боїться засмутити батьків і робить все, щоб бути кращою ученицею. Зазвичай вона має авторитет у однолітків, ніколи не відмовляє в допомозі відстає товаришеві, відгукується на прохання. У більш старшому віці Єфімія має славу кілька замкнутою дівчинкою, все більше часу проводить за книгою, занурюється у світ внутрішніх пристрастей і переживань. Завдяки великим знанням і гарній освіті, Єфімія домагається значних успіхів і робить непогану кар'єру.

В особистому житті Єфімія не надто щаслива: вона, як непримітна мишка, живе своїм життям. До неї ставляться доброзичливо, але, хоча все начебто б раді її бачити, на її раптовий відхід з компанії ніхто не зверне увагу.

Єфімія безвідмовна, безкорислива, що не настирлива, що не докучлива. Якщо комусь потрібна її допомога, вона завжди виявляється поруч. Але якщо у близьких все добре, про неї просто забувають. У чоловіки Єфімія вибирає спокійного і розумного чоловіка, захопленого своєю справою, мало цікавиться жінками, і дуже вдячна йому, якщо він не дуже втручається в домашні справи. Вона сама прекрасно веде господарство, вміє задовольнятися малим, не прагне до великих матеріальних благ, комфорту. Вона не транжірка, привчає дітей до економного ведення господарства. Найбільше Єфімія мріє дати дітям саме хороше освіту, забезпечити їх тим, чого не мала в дитинстві сама. Вона знає ціну фундаментальним знанням і налаштовує дітей на грунтовне ставлення до навчання. Сама вона займається науковою діяльністю, намагається прищепити дітям любов до науки. Сім'я у Ефімії міцна та дружна. Її життя проходить без усіляких потрясінь, - так, як вона спланувала.