Значення імені «Еліна»

Давньогрецького походження, означає гречанка.

Еліна зростає дівчинкою дратівливою, запальною, але доброї.

Її риси характеру: пряма, власниця, ревнивиця. У юнешеском віці у неї складнощі з матір'ю; це не означає, що Еліна не любить мати, просто складний характер. Вона за вдачею боєць, дуже незалежна. Доросла Еліна зовні стримана і намагається себе контролювати; їй все одно, що думають про неї інші, вона сама знає, як їй чинити. Як багато дітей, Еліна в дитинстві погано їсть, і її годують з різними вмовляннями. Вона віддає перевагу більше грати з хлопчиками, ніж з дівчатками. Груднева Еліна - лідер в іграх. У відносинах з однолітками має яскраво виражені симпатії і антипатії. Вона вельми вимоглива до своїх друзів і може вирости нетерпимою. Треба постаратися м'яко пояснити їй, що всі люди мають свої недоліки. І обов'язково нагадати про її власних - спокійним тоном, продумано.

Еліна - дитина сложновоспітуемий, трапляється, мамі важко утриматися від покарання. Еліну можна тимчасово позбавити якихось привілеїв, але ні в якому разі не застосовувати фізичне або моральне насильство. Якщо Еліні подати приклад насильства, то рано чи пізно вона завдасть удару у відповідь. Еліну не слід карати без достатньої підстави. Якщо близьким здається, що дівчинка неправа, треба використовувати її ж спосіб - міркувати, доводячи, в чому вона не права. Стояти на позиціях справедливості - тільки так можна зберегти її повагу. Еліну важко переконати, багато рис характеру їй передалися від матері, переробити її не можна, їй можна тільки спробувати допомогти. Якщо Еліна зацікавиться якоюсь справою або наукою і займеться цим - це буде відповідний привід для батьків і самої Еліни налагодити з нею контакт. Потрібно оберігати її від фарингіту і захворювань бронхів, постаратися загартовувати: непогано, щоб вона зайнялася плаванням або великим тенісом. Виховувати дівчинку потрібно силою переконання, апелюючи до її почуттю справедливості. Доросла Еліна більш спокійна, ніж маленька, але тепер вона ближче до батька, ніж до матері. Може стати педагогом, юристом, бухгалтером, математиком, істориком, архітектором, літератором, художником-реставратором, фотомоделлю, перекладачкою, економістом.

Еліна чарівна, у неї гарна фігура. Весь час змінює настрій, з нею ненудно в компанії. Вона елегантна. Добре танцює, цікавий співрозмовник, володіє великою теплотою, тонким аналітичним розумом. У Еліни гарна інтуїція, вона віддає собі звіт у всьому, що робить, розуміє людей, яким доводиться з нею спілкуватися. Якщо відносини складаються нормально, вона справедлива, щира, сердечна. У неї відмінна пам'ять.

Еліна знаходиться в сильній залежності від емоцій оточуючих, їй потрібно відчути, що її люблять, інакше нічого буде розраховувати, що Еліна розкриє перед ким-небудь свою душу. Заміж вона виходить тільки по любові, без зволікання створює сім'ю і для чоловіка - затишок. У неї гарний смак. Вона вміла господиня, чудово готує і консервує.

Еліна вміє цінувати спокій і гармонію любовного союзу, але багато чого залежить і від її чоловіка. Вона дотримується думки, що в шлюбному союзі чоловік не тільки користується привілеями, але так само виконує певні зобов'язання, оскільки це речі взаємопов'язані. Відповідальність у шлюбі, вважає Еліна, падає на обох подружжя. Вважаючи так, Еліна, безсумнівно, збільшує свої шанси встановити міцні партнерські відносини зі своїм чоловіком. Енергетика, карма імені Цю жінку виділяє із загального оточення насамперед крайня емоційна рухливість, цілеспрямованість і гостре самолюбство. Енергетика Еліни передбачає особливої ​​твердості характеру і вольових якостей, однак жінці для успіху вони і не так важливі - у них інша зброя: чутливість і слабкість. Особливо гостро це проявляється в дитячому віці. Справді, у якого батька підніметься рука на крихке і беззахисне істота, навіть якщо це істота рішуче не знає міри в своїх запитах? Тут-то і виручає нічим не стримувана емоційність Еліни - радість чи сльози у неї настільки щирі, що відмовити їй буває вкрай важко. Одним словом, у неї всі шанси вирости дуже розпещеною жінкою, що навряд чи сприятливо позначиться на її долю. Не виключено, що з віком Еліна навчиться користуватися своєю емоційністю з відомою вигодою для себе - де треба, сльозу пустить, або висловить радість, коли цього вимагають обставини. Словом, вона дуже артистична, причому запідозрити її в нещирості не можна - вона дійсно надзвичайно емоційна, от тільки емоції ці, як вітер або сонячний зайчик: промайнули і сліду не залишили. Складніше, коли самолюбство Еліни чим-небудь ущемлено, припустимо, фізичними вадами або частими приниженнями, і вона страждає від свідомості власної неповноцінності. У цьому випадку її емоційність і гостра чутливість обертаються зовсім іншою стороною: адже при недоліку твердості їй навряд чи буде можливо змиритися з думками про власну ущербності, а шлях роботи над собою вимагає відомої витримки, до чого енергетика імені мало розташовує. Скоріше вже, Еліна знайде вихід своїм емоціям в якій-небудь мстивості. Втім, доля її може скластися набагато спокійніше, якщо з вихованням в її характері з'явиться здатність помічати і поважати не тільки свої інтереси, а й інтереси оточуючих, а також деяка бракуюча їй терплячість. Це зробить її почуття більш глибокими і постійними, а також допоможе уникнути багатьох непорозумінь у взаєминах як у сім'ї, так і в суспільстві. Секрети спілкування Еліна - людина непередбачувана, і не варто надмірно покладатися на її емоції: хто знає, які почуття почнуть охоплювати її вже завтра? Єдине, що можна сказати напевно, так це те, що завтра вона також буде ласа на компліменти, знаки уваги і подарунки.