Значення імені «Еліза»

Значення імені: Еліза з єврейського - «клятва Бога».

Знак Зодіаку: Діва.

Планета: Прозерпіна.

Колір: бузковий.

Сприятливе дерево: бузок.

Завітне рослина: Квіти бузку.

Заступник імені: омелюх.

Камінь-талісман: аметист.

Характеристика імені: Має похмурий, неспокійний характер чоловічого складу. Легко збудлива і дуже активна. Не слід її примушувати до чого-небудь. Якщо захоче, то зробить сама. У рішенні важких проблем перевагу віддає своїй інтуїції. Поради їй не потрібні. Схильна довго переживати невдачі. Не давайте їй кілька завдань одночасно: вона втратить інтерес до роботи. Їй необхідно час усе обміркувати, щоб потім взятися за справу. Буває нервової, схильна депресії. Воля у неї слабка. Зайве чутлива до успіху, відсутність його швидко відбиває у неї всяке бажання працювати. Вона здається нерішучої, але в складних ситуаціях проявляє завзятість і витривалість.

Еліза прониклива, непоганий психолог, але спілкуватися їй легше з чоловіками. Володіє аналітичним складом розуму. Їй підходять професії, що вимагають скрупульозності і організованості. В оточенні їй необхідні хороші друзі, а не приятелі. Не можна дозволяти їй залишатися на самоті, особливо коли на неї обрушуються невдачі. Але не слід їй і нав'язувати своє суспільство, хоча дотримати грань не дуже просто. У сексуальному житті спостерігається деяка загальмованість. Їй не завжди вистачає впевненості в собі. У разі необхідності слід звернутися до сексологів.

Еліза потребує сталості партнера, любові і ніжності більш, ніж хто інший. Чоловікові необхідно дати їй відчути, що вона улюблена, гідно оцінена, і тоді кращої дружини йому не знайти.

Здоров'я у неї: генетично закладено хороше, але не слід перевтомлюватися, адже їй потрібно багато часу, щоб відновити сили. Бажано займатися спортом, потрібні прогулянки на свіжому повітрі. З віком виникають проблеми з кишечником і нервовою системою.

«Зимова» Еліза: скромна, стримана, врівноважена.

«Осіння»: розважлива, наполеглива.

Професії для неї: фотомодель, референт, бухгалтер. Ім'я підходить до батькові: Борисівна, Вікторівна, Еммануїлівна, Володимирівна, Сергіївна, Михаиловна.

«Літня»: м'яка, добре вихована, тактовна жінка.

«Весняна»: багато часу приділяє своїй зовнішності, самовпевнена, влюблива. Може працювати фотомоделлю, перукарем, стюардесою. Ім'я Еліза підходить до батькові: Леоновна, Наумівна, Андріївна, Спартаковна, Іванівна, Зіновіївна.