Значення імені «Елізабет»

Особистість Елізабет: Королеви краси.

Колір: Помаранчевий.

Основні риси: Воля, інтелект, інтуїція, товариськість.

Тотемна рослина: Олеандр.

Тотемна тварина: Лисиця.

Знак: Водолій.

Тип: Ці жінки вміють наказувати і, коли потрібно, виявляються дуже вправними. З великим зарозумілістю. Чудово пристосовуються до обставин. Навіть коли здається, що все втрачено, не втрачають присутності духу.

Психіка: Інтроверти. Не завжди говорять те, що думають, і не завжди роблять те, що говорять. Дуже врівноважені, не піддаються впливу. Не спокушайтеся їх лагідним виглядом - вони будуть намагатися збити вас зі шляху двозначними натяками. Не забувайте, що це спритні і хитрі лисиці.

Воля: Сильна і добре організована. Щоб краще пильнувати свої інтереси, готові прикидатися, що не розуміють, про що ви говорите, або не можуть виконати те, що ви від них вимагаєте.

Збуджуваність: Чисто зовнішня.

Швидкість реакції: Елізабет кілька уповільнена, що, однак, не заважає їм у разі необхідності реагувати блискавично. У глибині душі вірять у свою щасливу зірку. Їх уяву поступається інтелекту, хоча вони і намагаються видавати чужі ідеї і думки за свої.

Поле діяльності: Звикли до кінця доводити свої починання. З дитинства засвоїли звичку з'ясовувати, в ім'я чого працюють. Їх цікавлять нові технології, особливо електроніка, з них виходять чудові теле - і радіо репортери. Іноді в припливі відвертості можуть зізнатися, що хотіли б стати слідчими і навіть розвідницями.

Інтуїція: Розвинена інтуїція дозволяє їм добре підбирати собі оточення.

Інтелект: У них глибокий аналітичний розум. Це безжальні і допитливі спостерігачі, однак цікавість може завести їх занадто далеко.

Сприйнятливість: Хотіли б кинутися в обійми того, кого люблять, але складний характер заважає їм пригорнутися до плеча коханого. Тримають себе кілька холодно, з близькими не відчувають контакту.

Моральність: Все в них підпорядковане амбіціям і бажанням. Цих жінок необхідно вчасно зупиняти, інакше всі моральні підвалини просто перестануть для них існувати.

Здоров'я: Коли їм супроводжує успіх, то й здоров'я прекрасне. Вони самі чудово знають, що можна, а чого не можна робити, щоб зберегти фізичне і душевну рівновагу. Слабке місце - щитовидна залоза.

Сексуальність: Ще один козир в їхній грі. Прибирають до рук сором'язливих партнерів, які найчастіше не знають, з ким мають справу.

Активність: Їх активність - це активність добувача, вони не зупиняються ні перед чим у досягненні своєї мети. У житті дуже щасливі і щасливі.

Товариськість: Елізабет володіє даром швидко знайомитися з людьми.

Висновок: Це жінки, які все життя будуть бажати «самого-самого» і домагатися його. А чи не це, власне кажучи, називається успіхом?